Zimna S

Audio
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Życie nauczyło ją, że nie może sobie pozwolić na słabość. Jednak gdy rodzi się namiętność, złamanie zasad staje się cholernie kuszące.


Malwina jest typem silnej kobiety, która wie, czego chce i jak ma to osiągnąć. Prowadzi własną firmę, jest wyrachowana i skuteczna. Nie ma czasu i ochoty na miłosne dramaty. Wie, że nikt nie zadba o nią tak dobrze, jak ona sama.


Za namową współpracownika zatrudnia Sebastiana, który szybko zaczyna działać jej na nerwy. Dodatkowo zbliżają się święta, których kobieta nie cierpi. Gdy więc na horyzoncie pojawia się przystojny Adam, Malwina pozwala sobie na niezobowiązujący romans. Ma przecież swoje potrzeby.


Pewnego dnia dzwoni do niej ojciec. Dostaje groźby, ktoś chce się na nim zemścić, a Malwina stała się celem. To burzy jej cały porządek. Tym bardziej że związek z Adamem się rozwija, ale i Sebastian coraz częściej zajmuje jej myśli.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 17 września 2020
  • ISBN: 978-83-66654-28-0
  • Lektor: Agnieszka Michalska
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
Justyna Chrobak "Zimna S" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Teresa Wazny
29 listopada 2020

Nieco myląca okładka, przynajmniej dla mnie. Spodziewałam się erotyku, otrzymałam jednak obyczajówkę z elementami romansu. Nie jestem jednak zawiedziona, ponieważ autorka skutecznie zrekompensowała mi to małe nieporozumienie! Polubiłam się z główna bohaterką i kibicowałam jej w rozwiązaniu jej mętliku w relacjach z mężczyznami. «Zimna S» to także moje pierwsze spotkanie z twórczością Justyny Chrobak. Już teraz mogę powiedzieć, że czekam na kontynuacje perypetii Malwiny. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę