Zielone piórko ZbigniewaAudio

Skarpetki kontratakują
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Detektyw Pinkerton powraca! Bohater znany z „Bandy Czarnej Frotté" ma odpowiedzialną funkcję – jest futerałem na telefon małej Be. Bardzo sobie ceni tę prestiżową posadę, ale czasami dokucza mu nuda… Pewnego razu dzieje się coś niespodziewanego – znika Zbigniew, gadatliwa papuga mieszkająca w antycznej klatce w salonie. Jedynym śladem jest małe zielone piórko na podłodze. Pinkerton z zapałem rozpoczyna śledztwo. Nic się przed nim nie ukryje! Dokąd prowadzi trop?

Kolejna odsłona niesamowitych przygód kultowych już Skarpetek Justyny Bednarek. Cykl książek o odważnych i ciekawych świata tekstylnych bohaterkach stał się prawdziwym fenomenem: pierwsza część zdobyła nagrodę w konkursie Przecinek i Kropka i Nagrodę Literacką m. st. Warszawy, a także trafiła na listę lektur szkolnych. Skarpetki podbiły już całą Europę – kochają je też czeskie, hiszpańskie, włoskie, greckie, rosyjskie i ukraińskie dzieci. A to jeszcze nie koniec!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 25 listopada 2020
  • ISBN: 9788366555174
  • Lektor: Jarosław Boberek
  • Wydawca: Poradnia K
Justyna Bednarek "Zielone piórko Zbigniewa" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Alina Jamrog
08 stycznia

"Zielone piórko Zbigniewa. Skarpetki kontratakują" to książka dla wszystkich dzieciaków rządnych przygód. Świetna historia, trafione i zabawne ilustracje, mądre przesłanie, a także spora dawka dobrego humoru. To niesamowite, że autorka potrafiła stworzyć bohaterów nawet ze zwyczajnych skarpetek! Ja zakochałam się w tej książce. Serdecznie polecam zarówno dzieciakom jak i rodzicom!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę