Wszystko w twoich rękach - opowiadanie erotyczne

Audio
LUST
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Wszystko w twoich rękach - opowiadanie erotyczne
Wszystko w twoich rękach - opowiadanie erotyczne
E-book
2,99 
Szczegóły
Opis książki

"Boże… To się nie dzieje naprawdę. Co on robi? W tej samej sekundzie, w której rozpiął mi dżinsy, barman złapał moje spojrzenie i podszedł do baru. Zamarłam, ale Paul kompletnie się tym faktem nie przejął. Jak gdyby nigdy nic, zamawiał koktajle, a w tym samym czasie dotykał koronki moich majtek pod dżinsami…"

Nic tak nie podnieca Ellie, jak fantazje erotyczne o dłoniach. Kobieta wyobraża sobie wyrafinowaną zabawę z udziałem najbardziej seksownych jej zdaniem rąk, należących do pewnego znanego pianisty. Gdy pewnego dnia w barze tę odważną fantazję poznaje przypadkiem sam jej główny bohater, Ellie ma ochotę zapaść się pod ziemię. Jednak w przeciwieństwie do niej artysta jest zaintrygowany i bez zbędnych wstępów gotów urzeczywistnić jej szaloną wizję tu i teraz…

To zmysłowe, erotyczne opowiadanie ma w sobie wszystko, co powinien mieć zakazany akt – napięcie i podniecenie. Wszystko o rękach to pierwsze opowiadanie o Ellie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • ISBN: 9788726202878
  • Tłumacz: Marcelina Stark
  • Lektor: Patrycja Mor
  • Wydawca: Saga Egmont
  • Spis treści
Julie Jones "Wszystko w twoich rękach - opowiadanie erotyczne" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Wszystko w twoich rękach - opowiadanie erotyczne
E-book
2,99 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę