Wszystko, czego o sobie nie wiemyTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Zapierająca dech w piersiach burzliwa historia miłosna o ukrytych namiętnościach i rodzinnych sekretach. «Wszystko, czego o sobie nie wiemy» to pełna dramatyzmu i intryg hipnotyzująca opowieść, która wyszła spod pióra autorki «Okruchów życia» i «Żony jubilera». Boże Narodzenie 1937 roku. W Szkocji umiera Hugh Craxton, ojciec Thei i Rowan. Siostry, osierocone w dzieciństwie przez matkę, zaznały już cierpienia po stracie bliskiej osoby, nie przeczuwają jednak, jakie mroczne sekrety ujawni śmierć drugiego z rodziców… W Londynie mieszka bowiem Sophie i jej dwóch synów z małżeństwa z Craxtonem. Żadna z rodzin nie ma pojęcia o istnieniu tej drugiej. Rodzinne tajemnice, problemy małżeńskie i wybuch drugiej wojny światowej – wszystko to na zawsze zmieni losy trzech kobiet. Aby móc odnaleźć drogę do szczęścia, będą musiały najpierw stawić czoło wszystkiemu, czego o sobie nie wiedzą… Judith Lennox ma fenomenalny dar opowiadania![/i] Jill Mansell

Judith Lennox – urodzona w Salisbury autorka wielu bestsellerowych romansów historycznych, które zawsze cieszyły się uznaniem krytyków i czytelników na całym świecie. Debiutowała w połowie lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku, a jej powieści zyskały wierne grono czytelniczek na całym świecie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 28 stycznia 2021
  • ISBN: 9788382345995
  • Tłumacz: Magdalena Rychlik
  • Wydawca: Prószyński Media
  • Spis treści
Judith Lennox "Wszystko, czego o sobie nie wiemy" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Brygida Kempińska
15 marca

Wielowątkowa, niezwykle barwna, wzruszająca i przejmująca opowieść nie tylko o skrywanych sekretach ale też o tym, ile możemy znieść w obliczu tragicznych zdarzeń. Czasami niektóre wątki są zbyt szczegółowe, ale to jedyny «minus». Pomysł na fabułę okazał się bardzo intrygujący, historia ma duży potencjał, opowieść jest rozbudowana, wątki ciekawe, zakończenie również było bardzo dobre. Najciekawsze były jednak sylwetki bohaterów. Ich wewnętrzne rozterki, popełniane błędy, radości i cierpienia świadczą o tym, że są to prawdziwi ludzie z krwi i kości. Bardzo polecam tę książkę miłośnikom obyczajówki z historią w tle.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę