Możesz być bogaty

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Bogactwo to nie przywilej wybranych. Należy Ci się z urodzenia. To klasyczne dzieło doktora Joepha Murphy'ego pomoże Ci odkryć, jak zrealizować ten cel w rzeczywistości. Pełna inspirujących, sugestywnych opowieści o ludziach, którzy odnieśli sukces, książka «Możesz być bogaty» ujawnia sekrety prawdziwych bogaczy i pozwala cieszyć się zamożnością, władzą i powodzeniem, na które zasługujesz.

Dzięki rzeczowym, praktycznym wskazówkom doktora Murphy'ego dowiesz się, jak:

* dobrze wykorzysta cudowną moc, która sprawia, że się bogacisz,

* stawiać sobie ambitne cele związane z bogactwem i szybko je osiągać,

* wykorzystywać moc przyciągania pieniądza,

* stworzyć plan na życie, pozwalający na nieustanne cieszenie się bogactwem,

* cieszyć się bogactwem, które jest dokoła.

Czy chcesz pomnożyć swoje bogactwo, czy też szukasz pomysłu na pierwszy duży krok w jego kierunku, książka «Możesz być bogaty» oferuje proste, efektywne techniki, które poprowadzą Cię ścieżką niezmierzonego bogactwa.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 13 stycznia 2021
  • ISBN: 9788381398329
  • Tłumacz: Katarzyna Anna Rosłan
  • Wydawca: Świat Książki
  • Spis treści
Joseph Murphy "Możesz być bogaty" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Ernest Zygmont
02 marca

Chciałbym bardzo polecić tę książkę. Refleksyjna i filozoficzna, pozwala usiąść i zastanowić się nad tokiem własnego myślenia w stronę finansowej strony życia. Ambicja i określone plany to pierwsze kroki, które stawiamy w stronę naszego rozwoju. Opowieść Joseph Murphy to przykładowe historie i kluczowe słowa dla naszej podświadomości. Napisana została przez pisarza filozofa, który cenił sobie pozytywne myślenie. Spisał dla nas książkę, która ma wspomagać rozwój, który jest ważny wraz z naszym budżetem, który chcielibyśmy powiększyć. Jedna z lepszych książek do czytania na wieczory po pracy.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę