Dobry tłuszczTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Książka, która bezlitośnie obala mity na temat tłuszczu, diety i zdrowego stylu życia!

Wyobraź sobie, że zamiast obsesyjnie unikać tłuszczy - jesz je, chudniesz , pozbywasz się przewlekłych chorób i odzyskujesz pełnię zdrowia. To przyszłość medycyny naturalnej, która już teraz jest w zasięgu twojej ręki!

Joseph Mercola ujawnia rewolucyjną teorię, która podważa fundamenty współczesnej dietetyki. Musisz przestać liczyć kalorie i katować się dietami opartymi na beztłuszczowych posiłkach. Kluczem do zachowania zdrowia jest dostarczania organizmowi dobrego paliwa, które przyspiesza metabolizm i oczyszczanie z toksyn.

Z przełomowej książki doktora Mercoli dowiesz się:

- jak dużo i jakich tłuszczy powinieneś jeść,

- co jest zdrowsze: masło i smalec czy chleb,

- jak zmienić swoje odżywianie, by efektywnie i zdrowo schudnąć,

- jaki rodzaj ruchu jest dla ciebie najzdrowszy,

- jak dzięki diecie tłuszczowej i Mitochondrialnej Terapii Metabolicznej odzyskać zdrowie.

Przejmij kontrole nad swoim zdrowiem już dziś!


Dr Joseph Mercola jest słynnym lekarzem i światowej sławy autorytetem w dziedzinie medycyny naturalnej. Specjalizuje się w naturalnych metodach odnowy biologicznej, a jego badania i działalność na tym polu zaowocowały wprowadzeniem wielu potrzebnych zmian do obecnego systemu opieki zdrowotnej. Jako lekarz przez dwadzieścia pięć lat sprawował opiekę medyczną nad tysiącami pacjentów, a w 1997 roku stworzył stronę internetową uznaną za najlepsze na świecie źródło wiedzy o naturalnych metodach leczenia, którą odwiedza miesięcznie ponad 1 500 000 unikalnych użytkowników, a jego fanpage śledzi prawie 1 800 000 obserwatorów. Doktor Mercola to nie tylko autor bestsellerowej książki, ale także specjalista, pojawiający się często w roli eksperta w takich mediach, jak: CNN, Fox News, ABC News Today, Washington Unplugged CBS i The Dr. Oz Show.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 22 marca 2019
Joseph Mercola "Dobry tłuszcz" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Oliwia Orkan
14 maja 2020

Książka od poziomu kompletnie podstawowego wyjaśnia zasady zdrowego żywienia. Uważam to za jej wielki plus, ponieważ czytelnicy reprezentują bardzo różne poziomy wiedzy o zdrowym odżywianiu, czy diecie ketogenicznej w ogóle. Doskonale widać, że autor ma nie tylko wiedzę ale i doświadczenie w danym temacie. Przystępnie i dokładnie tłumaczy role każdego składnika odżywczego w diecie człowieka, wskazuje na zależności pomiędzy nimi oraz ich wpływem na organizm człowieka. Autor wprowadza czytelnika do szczegółowo wyjaśnionej teorii i praktycznych podpowiedzi odnośnie podanej diety, oraz opowiada o jej wariacjach, od skrajnych po te lżejsze. Bardzo dokładnie przygotowana publikacja. Mogę z czystym sumieniem rzec, że dzięki książce Mercoli przestałam obsesyjnie unikać tłuszczu, którego tak się bałam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę