Droga Wilka z Wall StreetAudio

0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Droga Wilka z Wall Street
Droga Wilka z Wall Street
E-book
29,90 
Szczegóły
Opis książki

W filmie «Wilk z Wall Street» Jordan Belfort, w którego na ekranie wcielił się Leonardo di Caprio, stosuje System Linii Prostej Dotyczący Sprzedaży i Perswazji , by zmienić grupę nieudaczników, zarabiających poniżej przeciętnej, w skutecznych sprzedawców, którzy potrafią sprzedać wszystko każdemu. Tym razem Jordan zaprasza czytelników za kulisy, pokazując krok po kroku, jak odkrył nadzwyczajne techniki zdobywania wielkiego majątku z korzyścią dla siebie, swoich klientów i zespołów sprzedaży. Wszystkie te techniki, strategie i wskazówki zostały przetestowane i udowodniono, że sprawdzają się w praktyce.

„Umiejętności Jordana w szkoleniu i motywowaniu sprzedawców, niezależnie od ich miejsca na drabinie kompetencyjnej, nie mają sobie równych. Wśród personelu sprzedającego firmy Amcom zaszły natychmiast trwałe zmiany, a nasi pracownicy nigdy mocniej nie odczuwali sensu pracy zespołowej. Nie ma innego sytemu szkolenia sprzedażowego, który należałby do tej samej ligi.”

Tony Grist, były szef firmy Amcom

„Przesłanie Jordana Belforta nie tylko motywuje i inspiruje, ale stanowi także potężne narzędzie do osiągnięcia sukcesu. Poznanie jego strategii dochodzenia na szczyt powinno być obowiązkowe dla wszystkich!”

Brad Thomsen, były szef brokerów w Century 21 Real Estate Center

„Jordan jest jednym z najbardziej porywających i motywujących mówców na świecie. To, czego naucza o Systemie Linii Prostej, jest pierwsza klasa. Jeśli marzycie o tym, by dojść na szczyt jako sprzedawcy, nie możecie pominąć jego strategii!”

Craig Scoogie, dyrektor naczelny i wykonawczy NEXTDC

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 01 kwietnia 2020
  • ISBN: 9788381390705
  • Lektor: Maciej Więckowski
  • Wydawca: Świat Książki
  • Spis treści
Jordan Belfort "Droga Wilka z Wall Street" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Droga Wilka z Wall Street
E-book
29,90 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę