Klan Czerwonego LisaTekst

Z serii: Zwiadowcy #13
Przeczytaj fragment
Wspieraj autora, a książka stanie się Twoja!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Zamek Araluen potrafi się oprzeć każdemu szturmowi nieprzyjaciela – ale co się stanie, gdy wróg znajduje się już w środku?


Maddie większość swojego czasu poświęca szkoleniu się na zwiadowcę – pod okiem legendarnego Willa Treaty’ego uczy się łucznictwa, rzucania nożem, sztuki podchodów oraz walki wręcz.


Na jeden miesiąc w roku musi jednak wrócić do domu i stać się księżniczką Madelyn. Maddie, zmuszona zachować swoje powiązania ze zwiadowcami w tajemnicy, nudzi się w zamku, szczególnie kiedy dowódca zwiadowców, Gilan, oraz sir Horace wyjeżdżają, by zbadać sprawę niepokojów na północy kraju.


Gdy jednak Maddie odkrywa wskazówki świadczące o tym, że Zamkowi Araluen może zagrażać niebezpieczny spisek, wie, że jej rodzina znajduje się w niebezpieczeństwie. Czy uda się pokrzyżować plany zdrajców, zanim dostaną się do Zamku Araluen? Kim jest mężczyzna w lisiej masce?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 07 marca 2019
John Flanagan "Klan Czerwonego Lisa" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Zwiadowcy»
Klan Czerwonego Lisa
Pojedynek w Araluenie
Zaginiony książę
-5%
Wilhelmina Jackiewicz
20 kwietnia 2020

Fantastyczna, trzynasta już powieść rewelacyjnego cyklu, jednego z lepszych jakie czytałam w tym gatunku, a to niestety przedostatni tom… Sporo nawiązań do poprzednich części, jednak tę zdominowała odważna postać Maddie, co na plus, polubiłam ją. Brakowało mi jedynie obecności Willa i Halta, mam nadzieję, że powrócą w kolejnym tomie. Świetna konstrukcja fabuły, dużo akcji i zaskakujące zakończenie, które pozostawia niedosyt i chęć jak najszybszego sięgnięcia po kolejny tom… Flanagan utrzymał świetny poziom poprzednich części i nie zawiódł mnie.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę