Cesarz Nihon-JATekst

Z serii: Zwiadowcy #10
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Horace przepadł bez śladu. Od czasu, gdy został wysłany z misją na ziemie cesarza Nihon-Ja, minęły już miesiące. Brak jakichkolwiek wiadomości martwi nie tylko Evanlyn. Również Will i Allys obawiają się najgorszego. Przyjaciele postanawiają opuścić Araluen i wyruszyć na egzotyczną wyprawę, by odkryć, jaki los stał się udziałem Horacego.


Ku wielkiemu zdumieniu, odkrywają, że Horace zaangażował się w politykę Cesarstwa. Arogancki Senji Sect wystąpił przeciwko prawowitemu władcy i rycerz zdecydował się pozostać w dalekim kraju, by wspomóc obalonego cesarza. Teraz on i Will muszą wyszkolić ludzi do walki z zawodowymi, zaprawionymi w boju żołnierzami Senji’ego. Odpowiedzialność za losy kraju spoczywa również na barkach Allys i Evanlyn – we dwie wyruszają w niebezpieczną podróż, by szukać sprzymierzeńców wśród tajemniczych mieszkańców gór.


Książka dla czytelników w wieku powyżej 11 lat.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 07 marca 2019
John Flanagan "Cesarz Nihon-JA" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Zwiadowcy»
Klan Czerwonego Lisa
Pojedynek w Araluenie
Zaginiony książę
-5%
Katarzyna Boczek
05 maja 2020

Uwielbiam tę serię, jedna z moich ulubionych w ogóle, a na pewno mój faworyt wśród przygodówek. Na dodatek ta część dzieje się na dalekim wschodzie, w mojej ukochanej Japonii!! Dla mnie nie mogło być lepiej. Kolejna część «Zwiadowców» to wyprawa Horace do Nihon-Ja, w sprawach dyplomatycznych. Niefortunnie staje się świadkiem rebelii i wplątuje w szereg konfliktów. Bardzo podobała mi się sylwetka cesarza, wzoru do naśladowania, przykładnego przywódcy. Honor to coś, z czym nierozerwalnie konotuję kraj kwitnącej wiśni. Jestem zachwycona, rewelacyjna fabuła, moje ulubione postaci, dynamiczna akcja i atmosfera Japonii. Polecam polecam polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę