Nieznany lądTekst

Z serii: Drużyna #6
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Gdy Czaple zostają złapane przez wielki sztorm, znosi je z kursu – tak daleko, że kiedy dopływają na ląd gdzieś na zachodzie, nawet Hal nie może znaleźć go na swoich mapach. Czują że są obserwowani, ale nie mają kontaktu z tubylcami. Przynajmniej dopóki przypadkiem nie przeszkodzą niedźwiedziowi w pożarciu dwójki miejscowych dzieci. Dzięki temu zdobywają wdzięczność plemienia Mawagansett. Jednak spokój nie trwa długo. Bezlitośni Ghostfaces zmierzają w ich kierunku i Czaple będą musiały pomóc nowym przyjaciołom odeprzeć napaść. Pośród zapierającej dech w piersiach akcji i przyprawiających o zawał bitew, jedna z Czapli znajdzie miłość, bliźniacy w końcu doigrają się z ich zamianą tożsamości, a tęskniący za domem Skandianin dowie się, że tam dom gdzie jego serce.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 07 marca 2019
John Flanagan "Nieznany ląd" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Drużyna»
Nieznany ląd
Kaldera
Powrót Temudżeinów
-5%
Nadzieja Markiewicz
15 czerwca 2020

Fantastyczna książka, równie wciągająca jak poprzednie tomy serii! Jestem ogromną fanką zarówno tej serii, jak i rewelacyjnych «Zwiadowców». Dla mnie John Flanagan ma niepowtarzalny styl pisarski, a jego pomysły na fabuły są oryginalne i wciągają mnie jak mało która książka. Wspaniale było przenieść się znowu w świat młodego Skandianina i podróżować razem z nim. Byłam mile zaskoczona tym, że pomimo faktu, że to już szósty tom, autor dalej potrafi mnie zaskoczyć. Fabuła wciąga i nie daje się oderwać od czytania. Przeczytałam błyskawicznie i bardzo chciałam więcej! Cóż mogę powiedzieć, zachęcam do czytania Flanagana, jeśli jesteś fanem fantastyki to na pewno nie zawiedziesz się! Polecam z całego serca!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę