Niewolnicy z SocorroTekst

Z serii: Drużyna #4
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Kiedy Czaple zostają wysłane do Araluenu, cała drużyna jest podekscytowana perspektywą nowej przygody. Niebawem jednak okazuje się, że dawni wrogowie nie śpią, i młodzi żeglarze mogą zapomnieć o spokojnej przeprawie… Czaple zostają wplątane w niebezpieczną intrygę i zmuszone do wzięcia udziału w wyprawie, której celem jest uratowanie porwanych Aralueńczyków, którzy mają zostać sprzedani na targu niewolników w Socorro. Tym razem Hal i spółka mają do pomocy jednego z królewskich zwiadowców. Ale nawet takie wsparcie może okazać się niewystarczające…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 07 marca 2019
John Flanagan "Niewolnicy z Socorro" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Drużyna»
Nieznany ląd
Kaldera
Powrót Temudżeinów
-5%
Aniela Sugalska
31 sierpnia 2020

Czwarty tom skandynawskiej serii Johna Flanagana o drużynie żeglarzy. Jest to zdecydowanie jedna z moich ulubionych cyklów fantasy, każdą z części czyta w trybie ekspres, zarywając nocki lub wypełniając książką cały weekend. Od powieści tego autora zawsze mam trudność się odlepić, wciągają mnie bez reszty i nawet nie wiem gdzie mija ten czas spędzony na czytaniu. Już przy serii Zwiadowcy autor kupił mnie a całości, jego pióro to dokładnie to co do mnie trafia, a pomysły na fabułę są bardzo nietuzinkowe i absorbujące uwagę. Uwielbiam motywy przyjaźni i niekończące się przygody, które Flanagan dopracował do mistrzostwa. Liczne zwroty akcji i nieprzewidywalna fabuła trzymają poziom i zapewniają radość z czytania. Na pewno jeszcze kiedyś wrócę do całej serii.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę