Gaz do dechy

Audio
Autor:
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Gaz do dechy
Tekst
Gaz do dechy
E-book
39,90 
Szczegóły
Opis książki

Książka, która znalazła się w ścisłej czołówce Goodreads Choice Awards 2019


Trzynaście historii mistrza grozy młodego pokolenia, który  przesuwa granice gatunku na nowe terytoria


Dwa opowiadania napisane wspólnie ze Stephenem Kingiem


m.in. W wysokiej trawie, sfilmowane przez  Netflix


Wyjęci spod prawa motocykliści uciekający przez pustynię przed upiorną cysterną…  Wizyta młodych ludzi w wesołym miasteczku, która wcale nie kończy się wesoło… Uchylone drzwi do świata cudów, które okazują się furtką dla namacalnego zła… Podróż pociągiem w niecodziennym towarzystwie… Media społecznościowe, które nikogo nie uratują przed zombi… Bibliotekarz dostarczający najświeższe lektury umarłym… I wreszcie lot, podczas którego ludzie nieakceptujący się nawzajem zaczynają ze sobą rozmawiać – nieco za późno.


Od klasycznych horrorów, przez fantasy, S-F, thriller psychologiczny, po prozę obyczajową z silnym akcentem politycznym – różnorodność opowiadań w tym zbiorze jest niezwykła. Ale wszystkie dotykają najgłębszych ludzkich sekretów i wydobywają na światło dzienne nasze mroczne słabości i lęki.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 17 września 2020
  • Czas trwania: 18 godz. 13 min 10 sek.
  • ISBN: 978-83-7985-448-6
  • Lektor: Leszek Filipowicz
  • Redaktorzy: Danuta Górska, Izabela Matuszewska
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Joe Hill "Gaz do dechy" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Gaz do dechy
E-book
39,90 
Ksenia Pankonin
29 listopada 2020

Zdaje sobie sprawę, że wiele osób może uznać to za profanację, jednak muszę napisać – dla mnie Joe Hill jest lepszym pisarzem niż jego ojciec. Może jest to kwestia jeszcze niewyczerpanych pomysłów, krótszej kariery, przesytu Stephena Kinga i jego wszędobylności. To czego jednak jestem pewna, to niesamowite wrażenie jakie pozostawiają jego książki w mojej głowie po przeczytaniu. «Gaz do dechy» to zbiór kilkunastu, równych gatunkowo opowiadań, które zdecydowanie zasługują na uwagę. Nieprzewidywalne, szalone, nieraz kompletnie odrealnione, dały mi czytelniczą ucztę na całe popołudnie – szkoda tylko, że jedno, bo nie mogłam się oderwać od czytania. Uwagę zwraca także przepiękna okładka! Gorąco polecam wszystkim „Gaz do dechy” !

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę