Twoje nadprzyrodzone zdolności. Sprawdź, jak wiele potrafisz

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Autor tej książki to lekarz, naukowiec i współczesny mistyk w jednej osobie, który w swojej pracy wykorzystuje najnowsze odkrycia neuronauki i fizyki kwantowej. Dzięki tej publikacji dowiesz się, jak usunąć ograniczenia, które narzuca Ci przeszłość, samodzielnie się uzdrowić i stworzyć zupełnie nowe ciało i nowy umysł. Wreszcie zaczniesz w pełni przeżywać chwilę obecną i wykorzystywać szyszynkę, aby otworzyć umysł na mistyczny wymiar rzeczywistości. W ten sposób uda Ci się wyzwolić ze świata materialnego i zyskać świadomość istnienia rzeczywistości kwantowej, w której leżą nieograniczone możliwości. Przesuń granice swoich możliwości!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 22 września 2019
  • ISBN: 978-83-7377-951-8
  • Tłumacz: Anna Kłys
  • Wydawca: Studio Astropsychologii
  • Spis treści
Joe Dispenza "Twoje nadprzyrodzone zdolności. Sprawdź, jak wiele potrafisz" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Żywia Puch
23 grudnia 2019

Bardzo ciekawa pozycja dla wszystkich miłośników psychologi, rozwoju osobistego i poniekąd także mistycyzmu. Książka przekonuje nas do świadomego użytkowania własnego umysłu, do wykorzystania jego potencjału i obudzenia drzemiących w nas zdolności. Autor przedstawia metody dojścia do opisanego stanu oparte na badaniach i wieloletnich obserwacjach. Dla mnie wciągająca i odkrywcza. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę