Ekstremalne przywództwo

Tekst
Elitarne taktyki Navy SEALs w zarządzaniu. Wydanie II
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Bestseller wg list “New York Timesa”

Ar-Ramadi, stracone miasto, piekło na ziemi. Jednostka specjalna komandosów SEALs pod wodzą Jocko Willinka i Leifa Babina stanęła przed misją zabezpieczenia jednego z najgroźniejszych rejonów świata. Dokonali niemożliwego, a ich historia pokazuje, że przywództwo jest najważniejszym czynnikiem decydującym o sukcesie lub porażce zespołu.

Wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę, Jocko Willink i Leif Babin szkolili kolejne pokolenia dowódców. Później założyli firmę doradczą, która naucza menedżerów wszystkich szczebli i kierowników grup projektowych.

Ekstremalne przywództwo pokazuje, w jaki sposób wykorzystać w dowolnym zespole, rodzinie czy organizacji sposób myślenia i reguły umożliwiające oddziałom SEALs realizację najtrudniejszych misji. Rewolucjonizuje zarządzanie w biznesie i wzywa liderów do osiągania najwyższego celu: przewodzenia i wygrywania.

Każda zasada ekstremalnego przywództwa została w książce zilustrowana relacją z pola walki w Ar-Ramadi, walki, która była przepełniona ponadludzkim heroizmem, tragicznymi stratami oraz okupionymi krwią i potem zwycięstwami, a także znakomitym i przede wszystkim autentycznym biznesowym przykładem.

To wszystko teraz w nowym wydaniu, z dodatkiem w postaci odpowiedzi autora na pytania zadawane przez słuchaczy prowadzonego przez niego podcastu Jocko Podcast.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 05 listopada 2020
  • ISBN: 9788382100280
  • Tłumacz: Bartłomiej Łopatka
  • Wydawca: Wydawnictwo Sine Qua Non
  • Spis treści
Jocko Willink "Ekstremalne przywództwo" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Adrian Wojnicz
19 stycznia

Bardzo konkretny poradnik – krótko, zwięźle i na temat. Od autora aż bije po oczach prawdziwa energia lidera, która zaraża i motywuje do działania. Przedstawiono podstawowe zasady pomagające wypracować w sobie mentalność potrzebną dowódcy każdego obszaru zarządzania ludźmi. Praktyczne porady, które na pewno wypróbuję w praktyce. Polecam serdecznie.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę