Noc pełna pożądania

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Jillian Ross pragnie przygód. W poszukiwaniu planów filmowych, tym razem scenerii do westernu, trafia do posiadłości McNeillów w Wyoming. W lokalnym barze poznaje mężczyznę, który proponuje jej przygodę na jedną noc. Jillian chce się przekonać, do czego zaprowadzi ich nieoczekiwane wzajemne pożądanie. Postanawia nie opierać się pokusie...

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 28 września 2019
Joanne Rock "Noc pełna pożądania" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«The McNeill Magnates»
The Magnate\'s Mail-Order Bride
The Forbidden Brother
The Magnate\'s Marriage Merger
-5%
Nadzieja Rogowska
09 czerwca 2020

Po raz pierwszy w moje ręce wpadła książka od Joanne Rock. Romans, który polecała mi koleżanka i do którego podchodziłam sceptycznie ze względu na niezbyt finezyjny tytuł. Książka opowiada o podbojach miłosnych głównej bohaterki, czyli Jillian Ross. Kobieta chciałaby zabłysnąć jako gwiazda filmowa, dlatego nieustannie bierze udział w różnych castingach w całym kraju. W jednej z podróży poznaje przystojnego mężczyznę, z którym momentalnie poczuła niesamowitą więź pożądania. Pokusa okazuje się być silniejsza i dziewczyna postanawia sprawdzić co wyniknie z tego romansu. Książkę czytało się bardzo szybko, napisana jest lekkim językiem. Fabuła nie powaliła mnie na kolana, ale czytałam też gorsze romanse, ten jak najbardziej na chwile relaksu mogę polecić, jest króciutki i przyjemny.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę