3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Wy(sz)czekana miłość

Tekst
Autor:
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Pełna humoru historia o tym, że szukając zagubionego czworonoga, można wpaść na trop… miłości!

Pech od dawna prześladuje Piotra. Kiedy mężczyzna traci pracę i mieszkanie, decyduje się na desperacki krok – przeprowadzkę do ciotki. Na czas wyjazdu krewnej do sanatorium, zajmuje się jej ukochanym pieskiem, Terpentyną. Okazuje się to niemałym wyzwaniem, szczególnie że całą uwagę Piotra zaprząta płeć piękna. Gdy Terpentyna niespodziewanie znika, a ciotka zapowiada wcześniejszy powrót, mężczyzna musi szybko odnaleźć niesfornego czworonoga i sprowadzić go do domu. Wiele wskazuje, że za zniknięciem pieska stoi niedawno poznana artystka.

Czy Piotrowi uda się oprzeć fascynacji śliczną Alicją? I jak odzyskać Terpentynę, która najwyraźniej uparła się przyłożyć do tej miłości... łapę?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 23 maja 2020
"Wy(sz)czekana miłość" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Katarzyna Budzik
26 października 2020

Książka «Wyszczekana miłość» Joanny Szarańskiej, zwróciła moją uwagę przede wszystkim przepiękną okładką. Fantastyczna komedia romantyczna, dawno się tak nie uśmiałam! Bohaterowie, którzy naprawdę dają się lubić i cudowny psiak! Historia, która udowadnia, że relacja budowana na kłamstwie to nic dobrego i prędzej czy później prawda wyjdzie na jaw. Świetna pozycja na poprawę humoru. Polecam gorąco.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę