Kryształowi. Tom 2. Łatwy hajsTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Kryształowi. Tom 2. Łatwy hajs
Kryształowi. Tom 2. Łatwy hajs
Audiobook
Czyta Adam Bauman
Szczegóły
Opis książki

"Zły pies wtrącił mnie do więzienia tylko dlatego, że nie chciałem zapłacić mu haraczu". Na portalu społecznościowym pojawia się post znanego judoki wzywający do bojkotu policjanta. Podane zostają dane osobowe funkcjonariusza. Sprawa trafia na biurko Drivera, fusza BSWP. Odwiedza on judokę i dowiaduje się, że fusz o pseudonimie Łysy wymusza od właścicieli klubów go-go kasę za ochronę. Tym, którzy nie chcą płac, daje gorzką lekcję pokory: zamyka ich kluby, a właścicieli zgarnia do paki. Driver musi sprawdzić, czy oskarżenia mają w sobie ziarno prawdy, czy są jedynie zemstą rozgoryczonego cwaniaka. Zwłaszcza, że Łysy jest członkiem zespołu Życie i Zdrowie, i zajmuje się monitorowaniem nocnych klubów i agencji towarzyskich. Ktoś go ewidentnie wodzi za nos, pytanie tylko kto?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 18 maja 2019
Joanna Opiat-Bojarska "Kryształowi. Tom 2. Łatwy hajs" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Kryształowi. Tom 2. Łatwy hajs
Niedostępna w sklepie
Czyta Adam Bauman
Patrycja Mocarska
13 kwietnia 2020

Zdecydowanie mocniejsza część od swoich poprzedniczek. Sporo brutalności, wulgaryzmów, skorumpowana policja, morderstwa, intrygi, prostytucja i narkotyki. Brzmi jak elementy na scenariusz do filmu Vegi;) Akcja niesamowicie dynamiczna, bardzo zwraca też uwagę rewelacyjna kreacja głównego bohatera, czyli Pawła «Drivera» Dobrogowskiego. Trzyma w napięciu, nie daje się oderwać, aż dziwne jaką przyjemność sprawia czytanie o tak brutalnej fabuły. Fani serii nie zawiodą się. Polecam cały cykl Kryształowych tym, którzy jeszcze się zastanawiają czy przeczytać!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę