Wszy? Poznaj i pokonaj problem. InformatorTekst

0
Recenzje
Niedostępna w sklepie
Oznacz jako przeczytane
Powiadom mnie po udostępnieniu:
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Wszawica jest częstą chorobą pasożytniczą, a przy tym stanowi problem o wymiarze społecznym. Mimo   że nie jest już istotną kwestią zdrowotną, jej pojawienie się powoduje często niepokój społeczny, co prowadzi do poczucia wstydu, powoduje nieobecności w szkole czy pracy. Zarażenie wszami nie jest tylko kwestią przestrzegania zasad higieny ani dowodem na jej nieprzestrzeganie. Choroba występuje na całym świecie, pojawia się w różnych populacjach ludzkich, w różnych środowiskach.    Aby zrozumieć, opanować i skutecznie pokonać problem, należy poznać biologię i fizjologię samego pasożyta, jego zwyczaje, cykl rozwojowy i różne mechanizmy adaptujące do pasożytniczego życia.

Publikacja skierowana jest w pierwszym rzędzie    do osób odpowiedzialnych za opiekę, wychowanie     i edukację, czyli nauczycieli, wychowawców, rodziców, opiekunów, a także osób odpowiedzialnych za działania profilaktyczne. A ponadto            do wszystkich, których ten problem dotyczy       lub dotyczyć może.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 27 listopada 2019
  • ISBN: 978-83-01-18032-4
  • Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
  • Spis treści
Joanna N. Izdebska "Wszy? Poznaj i pokonaj problem. Informator" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę