Przez rajskie wyspy na dach świata

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Książka PRZEZ WYSPY NA DACH ŚWIATA jest kontynuacją podróżniczej powieści KIEDY MARZENIA SPEŁNIAJĄ SIĘ NA DACHU. Tym razem podróż wiedzie przez wyspy na Pacyfiku, takie jak słynna Bora Bora czy Moorea, Nową Zelandię, Australię, aż po niektóre kraje Azji Południowo – Wschodniej by zakończyć się wylotem do Nepalu. Jej osobiste przygody oraz wnikliwy podgląd tego nad wyraz bogatego pod wieloma względami skrawka świata stanowią niezwykle interesującą opowieść. Czytelnik nadzwyczaj szybko poczuje, jakby sam znajdował się na szlaku, poczuje smaki i zapachy, a nawet przeżyje strach na australijskiej rafie koralowej. Dlaczego? Sami się przekonajcie. To barwna i ujmująca historia.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 20 stycznia 2021
  • ISBN: 978-83-8166-168-3
  • Wydawca: Wydawnictwo e-bookowo
  • Spis treści
Joanna Morea "Przez rajskie wyspy na dach świata" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Martyna Zzz
01 czerwca

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona książką J.Morei. Rzadko czytam książki polskich autorów i przyznaje, że szczerze żałuje. Przede mną obowiązkowo do przeczytania kolejne książki autorki. Jeśli będą tak dobrze napisane jak ta, obiecuje je zrecenzować.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę