Czarno na białymTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Czarno na białym
Czarno na białym
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 75,80  60,64 
Czarno na białym
Czarno na białym
Audiobook
Czyta Marta Markowicz
39,90  29,53 
Szczegóły
Opis książki

Jeżeli walczysz, jesteś wojownikiem. Dopóki walczysz. O zrozumienie siebie i swoich pragnień. O szczęście.

W życiu Joanny Jędrzejczyk w ostatnich latach wydarzyło się wiele. Wkroczyła w ten czas jako mistrzyni i niepokonana zawodniczka MMA, wzór i inspiracja dla milionów ludzi. Przegrane przyszły potem – w życiu zawodowym i osobistym. Utrata tytułu, śmierć przyjaciółki, zdrada. Jędrzejczyk mówi o tym otwarcie, ponieważ wie, że życie nie jest nieustannym pasmem zwycięstw. Czasami odpowiadamy nie tylko za złe wybory, nie tylko za własne. Niekiedy potrzebne są zmiany, nawet najbardziej bolesne. Bywa, że przegrywamy bitwę, żeby wygrać wojnę.

Czarno na białym to opowieść o tym, że aby uszczęśliwić innych, musimy sami być szczęśliwi. Że stając się lepszymi ludźmi, możemy osiągnąć dużo większy sukces w różnych dziedzinach. Ta historia uczy, jak korzystać z czegoś, na co ciężko się pracowało. JJ dojrzała do tego, by cieszyć się życiem, co nie przeszkodziło jej w stoczeniu prawdopodobnie najlepszej walki w historii kobiecego MMA. Walki, która na zawsze zmieniła definicję słowa „przegrana”.

Joanna już niczego nie musi udowadniać. Nawet sobie.

Fotografia Joanny Jędrzejczyk na okładce została wykonana przez Szymona Brodziaka.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 27 stycznia 2021
  • ISBN: 9788380538672
  • Wydawca: Słowne (dawniej Burda Książki)
  • Spis treści
Joanna Jędrzejczyk "Czarno na białym" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Czarno na białym
Audiobook
Czyta Marta Markowicz
39,90  29,53 
Ramona Wadzińsk
16 marca

Gorąco polecam tę książkę każdej kobiecie, ponieważ KAŻDA kobieta powinna poznać receptę na sukces Joanny Jędrzejczyk: jak dała radę, skąd czerpała siłę i motywację. Padło tu wiele mądrych słów i szczerych wyznań, to nie mocne mięśnie wzniosły Joannę na szczyt, a jej silny charakter i mądra głowa. Przegrana może być bezcennym doświadczeniem, które może odmienić życie na lepsze. Bo można przegrać walkę, ale to nie będzie porażka. Świetna, motywująca do działania książka.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę