50 twarzy TinderaTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Szukasz sensu na jedną noc? A może seksu na całe życie? Polizwiązku z kilkoma fajnymi osobami? Stałej, monogamicznej relacji? Dalej nie możesz znaleźć miłości? A może była, ale się skończyła?

Na Tinderze możesz znaleźć to wszystko, a nawet więcej.

Asia Jędrusik korzystała z tej apki tak intensywnie, że momentami aż bolał ją kciuk od przewijania potencjalnych partnerów. I tylko raz umówiła się na randkę z fanem Breivika.

Czytając jej przygody na przemian chce się płakać i wybucha się śmiechem. Nie zdziw się jednak, gdy w przezabawnie opisywanych przez nią randkach, odnajdziesz portrety osób przypominające twoich znajomych.

50 twarzy Tindera to fascynujący autobiograficzny reportaż o poszukiwaniu bliskości, seksu i sensu, praktyczny poradnik randkowania i obsługi relacji damsko-męskich.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 25 października 2019
  • ISBN: 978-83-66232-29-7
  • Wydawca: Wydawnictwo Krytyki Politycznej
  • Spis treści
Joanna Jędrusik "50 twarzy Tindera" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Lianna19_91
19 lutego 2020

Przyciągnął mnie ciekawy tytuł i opis, a spodziewałam się socjologicznej panoramy dzisiejszego społeczeństwa. Po przeczytaniu zrozumiałam jednak, że autorka, poza wnikliwą analizą psychologiczną zjawiska samotności w dzisiejszych czasach, przemyciła również wiele własnych, odważnych życiowych decyzji i doświadczeń. Lektura nadaje się zarówno dla tych, którzy Tinder znają lub używali, jaki i dla tych, którzy kompletnie nie wiedzieli o istnieniu aplikacji.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę