Wiosenne przebudzenieTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Wiosenne przebudzenie
Wiosenne przebudzenie
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 59,85  47,88 
Wiosenne przebudzenie
Wiosenne przebudzenie
Audiobook
Czyta Elżbieta Kijowska
29,95 
Szczegóły
Opis książki

Epicka opowieść o ludziach żyjących w latach siedemdziesiątych, epoce zmian wartości i nowego spojrzenia na świat. To kolejne pokolenie bohaterów uwielbianej sagi Prawda zapisana w popiołach.


W Polsce nastała era Edwarda Gierka i czas prosperity za zagraniczne pożyczki oraz większe otwarcie na świat Zachodu. W RFN-ie dochodzi zaś do zamachu na izraelskich sportowców podczas igrzysk olimpijskich w Monachium. Europa Zachodnia zaczyna się zmagać z krwawym terrorem. W dorosłość wkraczają dzieci Błażeja, Szymka i Kuby. Dla nich wojna jest daleką przeszłością, jednak czy na pewno wszystkie demony tamtego czasu zostały pogrzebane?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 11 lutego 2021
Joanna Jax "Wiosenne przebudzenie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Wiosenne przebudzenie
Audiobook
Czyta Elżbieta Kijowska
29,95 
Książka należy do serii
«Duchy minionych lat»
Wiosenne przebudzenie
Letnie przesilenie
Jesienne pożegnanie
-5%
Pelagia Starzec
26 marca

Nie wiem jak ona to robi, ale każda jej kolejna książka jest lepsza od poprzednich. Joanna Jax to moja ulubiona pisarka! Bardzo podoba mi się sposób w jaki autorka kreuje bohaterów, wyrazistych, charakternych, których losy budzą przejęcie i sprawiają, że od lektury ciężko się oderwać. Język jakim się posługuje, tworzenie klimatu minionych dziesięcioleci, przenosi nas do lat 70. jeszcze nie tak odległych. Autorka tym razem ponownie zabrała czytelników w podróż w czasie i z właściwym sobie rozmachem zrobiła to w taki sposób, że zostaje on porwany w wir wydarzeń od pierwszej strony. Nakreślone jej ręką realia epoki ożywają w pamięci tych, których były udziałem, ale również tych, którzy o Gierku i jego rządach słyszeli jedynie na lekcjach historii. Gorąco polecam, jak każdą książkę, zawsze.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę