Różowe babeczkiTekst

Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Różowe babeczki
Różowe babeczki
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 9,98 7,98
Różowe babeczki
Różowe babeczki
Różowe babeczki
Audiobook
Czyta Magdalena Zając – Zawadzka
4,99
Szczegóły
Opis książki

W cukierni pani Hanny Bajadery można kupić najlepsze babeczki! Pewnego dnia ktoś podmienia składniki wypieków, przez co wyroby stają się niejadalne!  Kto chce zrujnować dobrą sławę cukierni? To tajemnica, którą rozwiązać może tylko detektyw Lucjan Zagadka! W asyście swojej rezolutnej córki Lusi prowadzi śledztwo. Umiejętność dedukcji, logicznego myślenia i dociekliwość poprowadzą ich do sprawcy całego zamieszania! Pełną emocji historię ciekawie ilustrują zadziorne prace Marty Krzywickiej.


"Różowe babeczki" to książka z serii ""Poczytaj ze mną"", skierowana do dzieci w wieku 3-7 lat. Misją serii jest wprowadzenie dzieci w świat wiedzy o literaturze. Poprzez lekturę fascynujących opowieści najmłodsi czytelnicy poznają różne formy i gatunki literackie. Wspólne czytanie kształtuje w dzieciach nawyk sięgania po książki i pobudza wyobraźnię. Może być doskonałym sposobem na rodzinne spędzanie czasu wolnego!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 25 października 2019
Joanna Jagiełło "Różowe babeczki" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Różowe babeczki
Audiobook
Czyta Magdalena Zając – Zawadzka
4,99
Książka należy do serii
«Poczytaj ze mną»
Różowe babeczki
Pan od angielskiego
Gdy pada deszcz – Wizyta Goblinów
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę