3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Babski motyw

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Przed moją furtką zatrzymała się jakaś nieznajoma facetka. Widziałam ją doskonale, bo akurat robiłam sobie w kuchni herbatę i czekałam, aż mi się woda zagotuje. Facetka popatrzyła na dom, a potem rozejrzała się po okolicy, najdłuższe spojrzenie poświęciła wierzbie. Następnie zadzwoniła. (…) Facetka zatrzymała się przed progiem. Otworzyłam drzwi. – Słucham panią..? – Nazywam się Barbara Borkowska – powiedziała spokojnie. – Czy nic pani to nie mówi? Podobno zostałam zamordowana gdzieś pod pani ogrodzeniem. – Aaaa…! – ucieszyłam się. – Owszem, tam, pod wierzbą. Proszę bardzo!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 01 kwietnia 2020
Joanna Chmielewska "Babski motyw" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Malwina Lepkowska
01 listopada 2021

W samej akcji właściwej tej książki w sumie nie dzieje się zbyt wiele, bo toczy się śledztwo w sprawie odnalezionych zwłok, policja wyszukuje i przesłuchuje kolejnych świadków i osoby z otoczenia ofiary, zaś główna bohaterka, jak to ona ma w zwyczaju, węszy na własną rękę. Oto jednak nagle w drzwiach przeszukiwanego mieszkania ofiary zbrodni zjawia się… sama ofiara. Odtąd czas teraźniejszy miesza się z retrospekcjami tejże właśnie domniemanej nieboszczki i stopniowo wyjaśnia się, o co w tym wszystkim chodzi. Mimo że akcja nie jest jakaś zawrotna, książka jest naprawdę świetnym kryminałem, przy którym zapomina się o bożym świecie. Polecam nie tylko fanom Chmielewskiej i nie tylko fanom kryminałów!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę