KrólestwoAudio

Autor:Jo Nesbø
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Królestwo
Tekst
Królestwo
E-book
34,50 
Szczegóły
Opis książki

W norweskiej wiosce gdzieś w górach mechanik Roy wiedzie spokojne, proste życie. Kiedy jego przedsiębiorczy brat Carl wraca po latach z propozycją budowy hotelu, odżywają mroczne sekrety ich dzieciństwa i czasu dorastania. Roy zawsze bronił młodszego brata przed rówieśnikami i chronił przed złośliwymi plotkami, ale teraz jego lojalność zostaje poddana próbie.

Gdy miejscowy stróż prawa wznawia śledztwo w sprawie tragicznej śmierci rodziców braci, Roy staje przed dylematem, jak wiele jest w stanie poświęcić w imię braterskiej miłości.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 02 września 2020
  • Czas trwania: 21 godz. 53 min 06 sek.
  • ISBN: 9788327160638
  • Tłumacz: Iwona Zimnicka
  • Wydawca: Wydawnictwo Dolnośląskie
  • Spis treści
Jo Nesbø "Królestwo" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Królestwo
E-book
34,50 
Książka należy do serii
«Ślady Zbrodni»
Wyspa zero
Królestwo
Zazdrość
-5%
Lubomił Kocik
30 listopada 2020

Bardzo lubię twórczość Jo Nesbo. Po przeczytaniu fragmentu «Królestwa» od razu wiedziałem, że to będzie dobra książka. Nie myliłem się. Intrygująca fabuła, doskonała precyzja, spójność i jak zwykle profesjonalny przekład, powinny być wystarczającą zachętą dla każdego miłośnika książek. «Królestwo» to bardziej książka obyczajowa, niż kryminał. Mamy tu do czynienia z genialnym studium destrukcji rodziny uwikłanej w prawdziwą spiralę zła. W tej powieści jest wszystko: błyskotliwy humor, merytoryczna wiedza, życiowe doświadczenie, mądre pytania, mądre odpowiedzi, celne riposty. Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę