SynTekst

Autor:Jo Nesbø
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Syn
Syn
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 59,92  47,94 
Syn
Syn
Audiobook
Czyta Krzysztof Gosztyła
32  27,52 
Szczegóły
Syn
Syn
E-book
39,90 
Szczegóły
Opis książki

Sonny Lofthus odsiaduje wyrok w najlepiej strzeżonym więzieniu Oslo. Jest znany z cierpliwego wysłuchiwania zwierzeń współwięźniów. Chodzą pogłoski, że przyznaje się do zbrodni popełnionych przez innych. W kłopoty z prawem popadł po śmierci ojca policjanta. Pewnego dnia jeden z więźniów opowiada Sonny’emu historię, która tragiczne odejście jego ojca przedstawia w zupełnie nowym świetle. Lofthus zaczyna dążyć do odkrycia prawdy.

Fabuła rozwija się niczym skomplikowane równanie matematyczne z wieloma niewiadomymi. (…) Jo Nesbo znów triumfuje.

„Dagsavisen”

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 17 grudnia 2019
  • ISBN: 9788327151636
  • Wydawca: Wydawnictwo Dolnośląskie
  • Spis treści
Jo Nesbø "Syn" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Syn
Audiobook
Czyta Krzysztof Gosztyła
32  27,52 
Książka należy do serii
«Ślady Zbrodni»
Królestwo
Stąpając po linie
Czerwona zaraza, czarna śmierć
-5%
Kinga Kuczkowska
28 sierpnia 2020

Od czasów serii z Harrym Hole, Jo Nesbo został moim ulubionym autorem kryminałów. Czytałam pozostałe opinie czytelników i fani serii z Hole'm trochę nieprzychylnie patrzą na tę pozycję, a ja zupełnie nie rozumiem dlaczego! Dla mnie fabuła «Syna» to kolejny dowód na to, że Nesbo trzyma formę. Poznajemy tutaj Sonnego Lofthusa, który chce zostać policjantem. Jego życie spada na łeb na szyję w chwili samobójczej śmierci ojca i zostawionego przez niego pożegnalnego listu. Sonny nie spocznie dopóki nie dowie się całej prawdy o swoim ojcu. Moim zdaniem książka jak przystało na Nesbo – wciąga i nie daje się oderwać po ostatnią stronę. Jest i zwrot akcji, w najmniej oczekiwanym momencie, oraz ciekawe postaci. Czekałam z niecierpliwością aby w końcu przeczytać tę książkę i nie zawiodłam się. Nesbo rządzi!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę