Pancerne serceTekst

Autor:Jo Nesbø
Z serii: Harry Hole PL #8
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Pancerne serce
Pancerne serce
Pancerne serce
E-book
31,92 27,13
Szczegóły
Opis książki

Po rozwiązaniu sprawy Bałwana, która dotknęła w tak koszmarny sposób najbliższych Harry'ego, komisarz Hole porzuca pracę i wyjeżdża do Hongkongu. Stacza się na dno, żyjąc z dnia na dzień, szukając zapomnienia w hazardzie i oparach opium.

Tymczasem w Oslo zostają zamordowane dwie młode kobiety. Podobny sposób dokonania zabójstw wskazuje na tego samego sprawcę - obie dziewczyny mają w ustach dwadzieścia cztery rany powstałe od tajemniczego narzędzia zbrodni. Szef Wydziału Zabójstw decyduje się ściągnąć do Norwegii jedynego człowieka specjalizującego się w seryjnych mordercach - Harry'ego Hole. Wkrótce w spektakularny sposób ginie parlamentarzystka Marit Olsen. Okazuje się, że łańcuch ofiar jeszcze się nie skończył, a wszystkie ślady prowadzą do odludnego górskiego schroniska i przypominającego piekło Konga…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • ISBN: 9788324593316
  • Wydawca: Wydawnictwo Dolnośląskie
  • Spis treści
Jo Nesbø "Pancerne serce" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Harry Hole PL»
Policja
Pragnienie
Nóż
-5%
Książka należy do serii
«Ślady Zbrodni»
Budynek Q
Kontrakt Paganiniego
Wyspa zero
-5%
Najlepsza recenzja
L
20 marca, 11:59Luiza Kukulska

Bezkompromisowy Harry Hole nigdy mi się nie znudzi, a Nesbo zachwyca za każdym razem! Książka trzyma w napięciu do samego końca, a rozwiązanie zagadki jak zwykle było dla mnie kompletnym zaskoczeniem. Niezwykle wciągający, brutalny i świetny kryminał. Fani Nesbo będą wniebowzięci!

0Udostępnij:
Napisz recenzję
Napisz recenzję
Zamieść interesującą recenzję
składającą się przynajmniej ze 120 znaków