Mózg bez ograniczeń. Potwierdzone naukowo metody, dzięki którym nauczysz się szybkiego czytania, usprawnisz pamięć, zwiększysz koncentrację i… aktywujesz supermoce swojego mózguTekst

Autor:Jim Kwik
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Twój mózg to najpotężniejsza technologia na świecie.

Najlepszy na świecie trener mózgu właśnie wręcza Ci instrukcję jego obsługi.

Skorzystaj z niej, a dowiesz się, jak używać mózgu, by zyskać nieograniczony potencjał, poprawić pamięć i koncentrację, uczyć się efektywniej i wiele innych!

W tej przełomowej książce Autor ujawnia oparte na nauce praktyki i sprawdzone techniki, z których korzystają najlepsi na świecie.

Jim Kwik zdradzi Ci sekret, który odmieni Twoje życie, ukierunkuje ścieżkę rozwoju osobistego: kiedy dowiesz się, jak się uczyć, możesz uwolnić się od ograniczających przekonań, osiągnąć sukces i wieść wyjątkowe, pełne szczęścia życie.

Czy jesteś gotowy, aby odkryć swoje supermoce

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 10 kwietnia 2021
  • ISBN: 978-83-8168-807-9
  • Tłumacz: Krzysztof Sołowiej
  • Wydawca: Vital
  • Spis treści
Jim Kwik "Mózg bez ograniczeń. Potwierdzone naukowo metody, dzięki którym nauczysz się szybkiego czytania, usprawnisz pamięć, zwiększysz koncentrację i… aktywujesz supermoce swojego mózgu" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę