Naprawdę?Tekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Niegdyś obwoźny sprzedawca pluszowych misiów Paddingtonów, dziś stylowy farmer Jeremy Clarkson w swojej karierze przeszedł… wróć… przejechał wyjątkowo długą drogę, a jego miłość do samochodów poddawana była wielu wymagającym próbom. Tymczasem świat z dekady na dekadę stawał się coraz bardziej irytujący i sprawiał, że dzień w dzień na usta cisnęło się retoryczne pytanie:

Naprawdę?

Czasem po prostu nie ma wyboru: trzeba zagryźć zęby i przejechać przez progi zwalniające na pełnym gazie! I kiedy Jeremy tak pędzi przed siebie, zwykle roztrząsa ważkie kwestie. Z jego najnowszej książki dowiecie się między innymi:

jak żyć pośród ludzi piszących recenzje zmywarek czy można naprawić iPhone’a kryształkami cukru który samochód potrafi obudzić dorosłego drzemiącego w każdym z nas z czym mogą się kojarzyć męskie koszule z krótkim rękawem dlaczego powinniśmy pozbyć się lodówek. Jeremy Clarkson, wciąż w znakomitej formie, po raz kolejny wciska do dechy pedał gazu. Zapnijcie pasy! Szykuje się naprawdę ostra jazda!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 21 grudnia 2020
  • ISBN: 9788366575776
  • Tłumacz: Bożena Jóźwiak, Michał Jóźwiak, Michał Strąkow
  • Wydawca: Insignis Media
  • Spis treści
Jeremy Clarkson "Naprawdę?" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Pamela Kalinska
24 lutego

W książce znajdziemy aż 130 felietonów Jeremy’ego Clarksona, a w nich ciekawe spostrzeżenia, odpowiedzi na niewygodne pytania, motoryzacja i dużo więcej. Książka jest ciekawa, pełna humoru, ciętych ripost, przemyśleń mężczyzny. To pozycja, która zdecydowanie nadaje się na dzień, kiedy nasz humor nie do końca dopisuje, dzięki niej na pewno się poprawi. Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę