Co nas (nie) zabije

Audio
Największe plagi w historii ludzkości
Z serii: Zrozum
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Co nas (nie) zabije
Co nas (nie) zabije
E-book
31,90 
Szczegóły
Opis książki

Z tej pozycji dowiesz się, że zabić cię może: taniec, brudne ręce, seks, w zasadzie wszystko…


W 1518 roku kobieta zaczęła tańczyć w centrum Strasburga. Po tygodniu dołączyły do niej 34 osoby, po miesiącu kolejne 400. Wszyscy zmarli z powodu ataków serca, udarów mózgu, wycieńczenia organizmu. Zatańczyli się na śmierć.


Od stuleci ludzkość była nawiedzana przez śmiercionośne plagi. Od czasów Imperium Rzymskiego, przez średniowiecze, aż po XX wiek dżuma, gruźlica, cholera i inne choroby starały się zabić jak najwięcej osób.


„Co nas (nie) zabije. Największe plagi w historii ludzkości” pozwala spojrzeć nam na najmroczniejsze chwile w historii. Z lekkością i humorem poznać najtragiczniejsze zarazy oraz bohaterów, którzy z nimi walczyli.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 25 września 2020
  • Czas trwania: 8 godz. 56 min 17 sek.
  • ISBN: 9788366657212
  • Lektor: Iwona Milerska
  • Wydawca: Poznańskie
  • Spis treści
Jennifer Wright "Co nas (nie) zabije" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Co nas (nie) zabije
E-book
31,90 
Janina Kamrowska
29 listopada 2020

Rewelacyjna pozycja, przyda się każdej osobie, która pragnie zatroszczyć się o własne zdrowie. Autorka zdradza wiele zapomnianych możliwości naszego organizmu oraz opowiada o zdolnościach umysłu w przezwyciężaniu chorób czy radzeniu sobie z chłodem. Wspomniana metoda Wima Hofa nie jest dla mnie nowością, jest to jednak niezwykle ciekawy temat i cieszę się, że autorka go poruszyła. Oczywiście temat jest pobieżnie potraktowany, jako że Hof sprzedaje swój patent za grube pieniądze. Pani Wright zawarła jednak te najbardziej kluczowe kwestie które zdecydowanie mogą zachęcić do dalszego zgłębiania tematu. Polecam serdecznie.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę