OriginTekst

Z serii: Lux #4
Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata Jennifer L. Armentrout za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

IV tom serii LUX

Daemon zrobi wszystko, by odzyskać Katy.

Po udanej, lecz katastrofalnej w skutkach wyprawie do Mount Weather, będzie musiał zmierzyć się z brutalnym faktem. Katy już nie ma. Została porwana. Odnalezienie jej staje się jego głównym celem. Czy pozbędzie się każdego, kto stanie mu na drodze? Bez problemu. Czy zrówna z ziemią cały świat, by ją odnaleźć? Bardzo chętnie. Czy zdemaskuje kosmitów? Z przyjemnością.

Katy musi tylko przeżyć.

Wśród wrogów, by się wydostać, Katy musi się przystosować. W końcu nie wszystkie słowa grupy Daedalus brzmią jak szaleństwo. Mimo to, ich cele są przerażające, a wszystko, co mówią, jest bardzo niepokojące. Kto tak naprawdę jest zły? Daedalus? Ludzie? Czy Luksjanie?

Jednak najbardziej niebezpiecznym wrogiem jest ten, kogo znali od zawsze. Gdy prawda wyjdzie na jaw, po której stronie staną Daemon i Katy?

Czy w ogóle będą razem?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 07 marca 2019
Jennifer L. Armentrout "Origin" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Lux»
Opal
Oblivion
Obsydian
-5%
Hedwiga Lady
29 listopada 2020

Bardzo fajna, kolejna część serii LUX. Tempo akcji, bogactwo i zaskakujące wydarzenia opisujące ucieczkę z tajemniczego ośrodka w strefie 51, cudowne sceny opisujące uczucia głównych bohaterów i zupełnie niespodziewane zakończenie, które daje wiele do zastanowienia.... nie mogę się doczekać, aż dowiem się, jak kończy się ta historia :)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę