Devlin Tom 3 de Vincent Tekst

Z serii: de Vincent #3
Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata Jennifer L. Armentrout za 3 kliknięcia!
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Nawet Rosie Herpin, która para się polowaniem na duchy, nie jest w stanie przewidzieć spotkania dwójki żałobników, przez co zbliża się do sławnego i uwodzicielskiego Devlina de Vincenta. Wszyscy w Nowym Orleanie wiedzą, że spadkobierca rodzinnej klątwy zarówno przeraża, jak i fascynuje. Dla miejscowych Devlin jest diabłem. Dla Rosie jest mężczyzną, który podsyca jej najśmielsze fantazje.

Kiedy atak na przyjaciółkę kobiety okazuje się być powiązany z rodem de Vincentów, Devlin staje się dla niej zagadką, której rozwiązanie może przypłacić życiem.

Mężczyzna wie, czego pragnie od tej seksownej, uwodzicielskiej kobiety, ale co Rosie może chcieć od niego? To pytanie, które staje się naglące – i niebezpieczne – gdy Devlin podejrzewa ją o kopanie w jego przeszłości.

W tej chwili okazuje się jednak, że legendy otaczające ród de Vincentów, mogą w ogóle nie być zmyślone. Rosie będzie musiała odkryć prawdę prowadzącą ją w ramiona mężczyzny, któremu nie zdoła się oprzeć – przystojnego diabła we własnej osobie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 07 września 2019
Jennifer L. Armentrout "Devlin Tom 3 de Vincent" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne książki tego autora:
Ognisty pocałunek Tom 1 Dark Elements
Jennifer L. Armentrout
29,90
Opposition Tom 5 Lux
Jennifer L. Armentrout
29,90
Ostatnie tchnienie Tom 3 Dark Elements
Jennifer L. Armentrout
29,90
Covenant Tom 2 Czyste serce
Jennifer L. Armentrout
29,90 19,43
Aż do śmierci
Jennifer L. Armentrout
29,90
Rozwiń
Napisz recenzję
Napisz recenzję
Zamieść interesującą recenzję
składającą się przynajmniej z 120 znaków