Czyste serceTekst

Z serii: Covenant
Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata Jennifer L. Armentrout za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Istnieją pragnienia, ale istnieje też przeznaczenie…

Przepowiednia mówi, że Alex stworzona jest do wielkich rzeczy, co wcale nie jest fajne, zwłaszcza, że Seth, z którym jest w dziwny sposób połączona, pojawia się wszędzie tam, gdzie ona. Na sali treningowej, przed klasą, a także notorycznie w jej pokoju – co zupełnie jej się nie podoba.

Istnieją również dobre strony ich więzi, która na przykład blokuje jej koszmary, gdy ponownie przeżywa straszne wydarzenia z udziałem matki. Nie ma jednak wpływu na zakazane uczucie, jakim Alex darzy czystokrwistego Aidena.

Kiedy daimony infiltrują Przymierze i atakują uczniów, bogowie wysyłają zabójcze furie, wyznaczając im zadanie, aby pozbyć się wszelkiego zagrożenia dla samych siebie, szkoły i… Alex. Wszędzie panoszą się hordy mrocznych stworzeń, w dodatku Sethowi zagraża tajemnicza, śmiercionośna siła.

Jeśli w sprawy mieszają się bogowie, niektórych decyzji nie uda się cofnąć.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 21 czerwca 2019
Jennifer L. Armentrout "Czyste serce" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Covenant»
Czyste serce
Boski gniew
Moc apoliona
-5%
natalka0406
18 lipca 2019

Nie wciąga mnie ta książka bo przeczytałam kawałek i o mało nie umarłam z nudów. Wydaje mi się że ta książka może zaciekawić inną osobę.

To nie jest typ książek ,które lubię czytać.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę