Noce na Manhattanie

Tekst
Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata Jennie Lucas za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Córka znanego na Manhattanie arystokraty Letitia Spencer zakochała się w synu szofera, Dariusie Kyrillosie. Planowali razem uciec, lecz gdy Letitia dowiedziała się o działalności przestępczej swojego ojca, zerwała z Dariusem, bo nie chciała, by był zamieszany w śledztwo. Darius zrobił karierę i zbił fortunę. Nigdy nie poznał prawdy o tym, co dla niego zrobiła Letitia. Po dziesięciu latach zamierza się na niej odegrać…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 12 marca 2019
Jennie Lucas "Noce na Manhattanie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Teresa Sitko
07 września 2020

W poszukiwaniu czegoś lekkiego do czytania trafiłam na «Noce na Manhattanie» Jennie Lucas. Książka ta, choć króciutka, okazała się dla mnie prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Ciekawa historia o córce arystokraty z Manhattanu, która nawiązuje romans z szoferem. Letita i Darius to idealnie dobrana para, a ich romantyczna historia mnie urzekła. Jednak sielanka nie trwała długo, bowiem Letita chcąc chronić ukochanego przez szemranymi interesami ojca postanawia go odepchnąć. Jednak męska duma to potężna siła i Darus po latach znowu pojawia się w jej życiu, choć tym razem z innymi zamiarami. Bardzo dobrze czytało mi się tę pozycję, miała sporo niespodziewanych zwrotów akcji i lekka narrację, idealną na relaks. Gorąco polecam przeczytać.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę