Finansowy kozak. Zarabiaj, ile chcesz, i spełniaj marzeniaAudio

Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

"Finansowy kozak. Zarabiaj, ile chcesz, i spełniaj marzenia
Życie z dużą kasą może być bardzo fajne. Odpadają kłopoty w rodzaju rat kredytu, zepsutego auta czy przeciekających butów, które koniecznie muszą wytrzymać do końca sezonu. Zamiast tego pojawiają się co prawda inne problemy, lecz ich rozwiązywanie jest dużo przyjemniejsze - w końcu ileż można kupować wypasionych limuzyn? Wielki szmal to również spełnianie marzeń - tak własnych, jak i ukochanych osób. To wreszcie wolność i możliwość beztroskiego życia na swoich warunkach. Tyle tylko, że do milionów dochodzi się dzięki wielkiej nieuczciwości albo dzięki ogromnemu szczęściu...
Jeśli szukasz trzeciej ścieżki do osiągnięcia wielkiego bogactwa, właśnie trzymasz ją w dłoni. Tak naprawdę odpowiedzi masz w głowie, a dzięki tej książce odkryjesz je i wykorzystasz. Spostrzeżesz, że zamiast zbierać ziarnko do ziarnka, wystarczy rozejrzeć się, otworzyć na nowe pomysły, zaryzykować i po prostu zacząć kreować własny los. Dowiesz się, w jaki sposób ominąć pułapki podświadomości, zaprogramować swój sukces, wybrać właściwy moment i znaleźć w sobie odwagę do działania. Chcesz spać na kasie i pożądasz sukcesu? Wykrzesz z siebie trochę determinacji, wytrwałości, pewności siebie i... uśmiechu!
W tej książce znajdziesz cenne wskazówki: jak pokonać destrukcyjny wpływ własnej podświadomości,

 jak ważne jest skorzystanie z uniwersalnej inteligencji,

 jakie cechy osobowości należy w sobie rozwijać,

 jak rozwijać w sobie pożądane nawyki,

 jakie ryzyko podejmować i jak unikać pułapek.Zarabiaj i rób, co chcesz! Zarabiaj i żyj, jak chcesz! (Może tak?)


Kasa Cię kocha! Ile hajsu dziś przytulisz?

"

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 20 listopada 2019
  • ISBN: 978-83-283-3878-4
  • Lektor: Aleksander Bromberek
  • Wydawca: Onepress
Jen Sincero "Finansowy kozak. Zarabiaj, ile chcesz, i spełniaj marzenia" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę