Zapanuj nad swoim mózgiem. Cztery kroki do zmiany swojego życiaAudio

0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Mózg może wywierać ogromny wpływ na życie człowieka. Niestety, często niekorzystny. Gdy mózg przejmuje kontrolę nad myślami, może to powodować podważenie poczucia własnej wartości, wywoływać pragnienia lub skłaniać do nieodpowiedniego zachowania. Może to być regularne rozgrzebywanie problemów i nadmierny krytycyzm wobec siebie, silny lęk z nieuzasadnionych powodów, obwinianie siebie za coś, na co się nie ma wpływu, a także powielanie niepożądanych wzorców zachowań.
Konsekwencją tego stanu rzeczy jest obniżenie jakości życia. Ktoś, kto tak postępuje, jest nieszczęśliwy, nie wykorzystuje swojego potencjału - w rzeczywistości nie jest sobą!
Ta książka przynosi rozwiązanie tego problemu. Dzięki niej dowiesz się, jak przejąć kontrolę nad własnym mózgiem i zmusić go do pracy dla siebie. Opisana tu metoda czterech kroków pozwala wychwytywać i tłumić zwodnicze komunikaty wysyłane przez mózg, by następnie uruchomić go do koncentrowania uwagi na nowych, korzystnych działaniach i zachowaniach. W ten sposób przeprogramujesz swój mózg w zdrowy i pożyteczny sposób, co w naturalny sposób doprowadzi do stopniowych zmian w życiu: staniesz się osobą, którą naprawdę chcesz być, będziesz podejmować mądre decyzje i jednocześnie wzmocnisz i pobudzisz do działania swoje prawdziwe ja.
W tej książce: czym są zwodnicze komunikaty i w jaki sposób wpływają na kształtowanie nawyków

 jak oddzielić fałszywe komunikaty od własnej tożsamości

 metoda czterech kroków: zasady, praktykowanie i przydatne wskazówki

 pokonywanie problemów podczas wdrażania opisywanej metody

 opracowanie własnego planu jej wdrażaniaTwój umysł: droga do prawdziwej wolności!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 29 września 2020
  • Czas trwania: 12 godz. 11 min 00 sek.
  • ISBN: 978-83-283-6727-2
  • Lektor: Aleksander Bromberek
  • Wydawca: Sensus
Jeffrey M. Schwartz "Zapanuj nad swoim mózgiem. Cztery kroki do zmiany swojego życia" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę