Uwielbienie i dziękczynienie

Tekst
Biblijne klucze do radosnego życia
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Czy chciałbyś nauczyć się nowej metody radzenia sobie z trudnościami?

    Czy miałbyś ochotę poznać strategię walki z problemami, jaką proponuje Bóg?

    Czy nie uważasz, że warto by było umieć reagować na przeciwności, jakich doświadczasz, w sposób, który byłby w stanie przemienić zarówno ciebie, jak i okoliczności twojego życia?


O tym właśnie jest ta książka.


Jej autor, podążając za Słowem Bożym, proponuje: Gdy wpadniesz w tarapaty, najpierw podziękuj Bogu, a potem Go uwielbij!


Czy to nie szalony pomysł? W trudnych chwilach nasza postawa wobec Boga jest zwykle dosyć roszczeniowa: chcemy, by nas wyciągnął z kłopotów. Czasem potrafimy nawet zdobyć się na deklaracje poprawy życia lub rezygnacji ze złych nawyków. Ale dziękować Bogu, kiedy mielibyśmy ochotę raczej ponarzekać i polamentować? Wielbić Go, gdy narastają w nas pretensje pod Jego adresem?


Jednak Biblia pokazuje nam, że to jest właśnie najlepsza recepta na życiowe trudności. Biblijni bohaterowie swoje prośby kończyli uwielbieniem Boga za Jego dzieła, zaś uwielbienie otwierało serce modlącego się na moc Ducha Świętego. A potem zaczynały się dziać prawdziwe cuda.


Ta książka mówi o podążaniu za Bogiem pośród burz i o ufaniu Mu, nawet gdy wieje silny wiatr. Mówi o mierzeniu się z własnymi ograniczeniami i świętowaniu nieograniczonej mocy Boga. O dawaniu Bogu miejsca, aby czynił w twoim życiu to, na co masz nadzieję i czego pragniesz.To rewelacyjna pomoc w rozmowie z Bogiem, która pomoże ci zyskać nową perspektywę i przemienić radykalnie twoje życie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 13 marca 2019
Jeff Cavins "Uwielbienie i dziękczynienie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę