NeurochirurgTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Neurochirurg
Neurochirurg
Audiobook
Czyta Jacek Dragun
Szczegóły
Opis książki

FASCYNUJĄCA RELACJA Z TEGO, CO DZIEJE SIĘ NA SALI OPERACYJNEJ. OPARTA NA FAKTACH, ŚWIETNA KSIĄŻKA O TEMATYCE MEDYCZNEJ. 

Istnieją dwa sposoby na otwarcie głowy dziecka: elegancki i na szybko. Ja zazwyczaj golę włosy, nacinam skórę skalpelem a potem wypalam sobie drogę do kości za pomocą elektrycznego żegadła. Jest to powolna, precyzyjna metoda, która niemal nie pozostawia blizny, ale zajmuje dość dużo czasu. Czasu, którego - jak przypomina mi ciągły sygnał alarmu na monitorze pracy serca - nie mam.  W swojej pasjonującej i chwilami rozdzierającej serce książce, Jayamohan opisuje wzloty i upadki pracy na sali operacyjnej. Neurochirurg opowiada o tym, jak znajduje w sobie siłę do dalszej pracy. Chociaż los nie raz rzuca go na kolana, zawsze podnosi się po porażce i stawia czoła kolejnemu wyzwaniu. 


„NEUROCHIRURG” JEST ŻYWYM, PASJONUJĄCYM OPISEM PRACY I ŻYCIA JAYAMOHANA. TO PORTRET CZŁOWIEKA ZDETERMINOWANEGO, BY OCALIĆ TAK WIELE ISTNIEŃ, JAK TYLKO TO MOŻLIWE.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 27 stycznia 2021
Jay Jayamohan "Neurochirurg" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Neurochirurg
Niedostępna w sklepie
Czyta Jacek Dragun
Lubomir Snarski
15 marca

Nie czytałem lepszej książki o tematyce.. medycznej. Genialnie opowiedziana historia neurochirurga, który pokazuje, że początki nigdy nie są łatwe, a nawet operacja przeprowadzona bez żadnych komplikacji i z pozornym sukcesem, nie zawsze okazuje się sukcesem. Tak, więc jeśli ktoś lubi czytać prawdziwe medyczne historie, to gorąco polecam tą książkę. Nie zawiedziecie się!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę