Cukrzycę można wyleczyć. Naturalne metody zapobiegania i odwracania skutków cukrzycy typu 2Tekst

1
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Doktor Fung wyjaśnia związek pomiędzy glukozą a insuliną i to, jak one wspólnie prowadzą nie tylko do otyłości i cukrzycy, ale również do mnóstwa innych powiązanych z nimi chorób jak atak serca, zastoinowa niewydolność serca, udar, niewydolność nerek czy ślepota. Zachęca do wyeliminowania cukru i przetworzonych węglowodanów oraz zastąpienia ich zdrowymi pokarmami z właściwymi tłuszczami. Podaje prosty sposób na odwrócenie cukrzycy typu 2, zajmując się jej główną przyczyną, dietą. Udowadnia, że jest ona w pełni odwracalna i można jej zapobiec.Z książki dowiesz się, dlaczego konwencjonalne terapie oparte na insulinie lub innych lekach obniżających poziom glukozy we krwi mogą zaostrzyć problem, prowadząc do znacznego przyrostu masy ciała, a nawet chorób serca. Poznasz naturalne i zupełnie bezpłatne sposoby na odzyskanie zdrowia, bez leków, operacji i zbędnych kosztów. Pozbądź się cukrzycy na zawsze.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 31 marca 2019
  • ISBN: 978-83-8168-033-2
  • Tłumacz: Barbara Mińska
  • Wydawca: Vital
  • Spis treści
Jason Fung "Cukrzycę można wyleczyć. Naturalne metody zapobiegania i odwracania skutków cukrzycy typu 2" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Oliwia Gorniak
23 grudnia 2019

Autor przedstawia szereg popartych badaniami wskazówek jak pozbyć się cukrzycy typu 2 raz na zawsze. Choć proponowane przez niego metody wydaja się być nieszkodliwe i nieinwazyjne dla organizmu, polecam najpierw skonsultować się z własnym lekarzem, ponieważ każdy przypadek jest indywidualny. Dr Fung zdradza jednak, że choroba ta jest w pełni odwracalna i to niedużym wysiłkiem. Popieram ideę wyeliminowania cukru z diety i zastąpienia go zdrowymi odpowiednikami. Ciekawy poradnik, choć dla osób zagłębionych w temacie może okazać się mało odkrywczy.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę