Jak leczyć osteoporozę

Tekst
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

„Jak leczyć osteoporozę” dr Jarosława Niebrzydowskiego  to poradnik przedstawiający najnowsze zasady postępowania i leczenia tej choroby.


  Osteoporoza jest schorzeniem charakteryzującym się postępującym ubytkiem masy kostnej, osłabieniem jej struktury i zwiększoną podatnością na złamania. Choroba nazywana jest cichym złodziejem kości, gdyż zazwyczaj przebiega bezobjawowo do momentu wystąpienia złamania. Najczęściej do złamania kości dochodzi przy niewielkim urazie.


 Ten poradnik w sposób wydawałoby się, że wręcz niemożliwy wykłada jasno i prosto wszystkie tajniki leczenia osteoporozy. Zawiera bardzo dużo ważnych wskazówek przydatne zarówno dla chorych oraz członków ich rodzin i zapewne także dla lekarzy rodzinnych i specjalistów z innych dziedzin medycyny. Autor podpowiada jak stosować inne środki, o których nie uzyskamy informacji od większości lekarzy.


 Dla tych osób, które czytały już poradnik doktora „Jak leczyć reumatoidalne

zapalenie stawów” nie będzie zaskoczeniem sposób, w jaki Autor opisuje

szczegółowo zasady postępowania i leczenie tej choroby. Czytając już drugi poradnik odnosi się wrażenie, że otrzymaliśmy coś na

podobieństwo „książki kucharskiej”, w której zawarte są wszelkie wskazówki, by jak najszybciej i najskuteczniej pozbyć się osteoporozy.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 22 marca 2019
Jarosław Niebrzydowski "Jak leczyć osteoporozę" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę