3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Kontrola pracowników. Obowiązki i prawa pracodawcy i pracownika

PDF
Autorzy:, , , ,
Z serii: E-PORADNIK
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Podstawą czy, też instrumentem wszelkiego rodzaju kontroli jest informacja. W przypadku kontroli pracowników kwestią najbardziej istotną jest określenie, jakie informacje należy uznać za uzasadnione, a jakie stanowią nieuzasadnione naruszenie prywatności czy też godności podwładnych. W tej chwili pracodawcy dysponują bardzo dużym wachlarzem form, środków i narzędzi kontroli. Ważne jest natomiast określenie ram, czy też granic ich zastosowania. Warto podkreślić, że nieumiejętność efektywnego zarządzania, a także błędy w kierowaniu pracą i pracownikami, prowadzą zazwyczaj do nadmiernej kontroli. Nierzadko kontrola ta jest bezprawna.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 27 lipca 2019
  • ISBN: 978-83-264-4306-0
  • Całkowity rozmiar: 0 MB
  • Całkowity liczba stron: 42
  • Rozmiar stron: x мм
  • Wydawca: Wolters Kluwer Polska SA
Małgorzata Skibińska "Kontrola pracowników. Obowiązki i prawa pracodawcy i pracownika" – pobierz w formacie pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Bożena Walińska
29 lipca 2021

Świetna pozycja dla tych, którzy odpowiedzialni są za kontrolowanie pracowników. Warto się zapoznać, żeby kontrolować wydajnie, zwracać uwagę na odpowiednie rzeczy, ale też nie przesadzać, nie kontrolować za mocno i, co najważniejsze, nie przekraczać własnych kompetencji. Można powiedzieć, że ta książka to bardzo dobry poradnik o kontroli pracowników, bardzo przydatny. Mogę polecić!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę