Pan Lodowego Ogrodu. Księga II

Tekst
Przeczytaj fragment
Wspieraj autora, a książka stanie się Twoja!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Pan Lodowego Ogrodu. Księga II
Pan Lodowego Ogrodu. Księga II
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 59,83  47,86 
Pan Lodowego Ogrodu. Księga II
Audio
Pan Lodowego Ogrodu. Księga II
Audiobook
Czyta Jacek Rozenek
29,90  21,83 
Szczegóły
Opis książki

Pan z Wami!

I ogród jego. W stylu Grzędowiczowskim. Mrocznym. Bujny okrucieństwem, co na manowcach ludzkiej duszy zakwita. Upiorny niczym świat z płócien Boscha.

On zstąpił z Ziemi i rozkazał Ludziom Wężom brać wszystko. Siali strach i terror. Oni byli Wężami. Reszta – karmą dla Węży.

Tropiący Go Vuko wie już, że świat, do którego trafił ma, jak włócznia, dwa ostrza: życia i śmierci, dobra i zła. Nie ma środka. Nie ma nie wiem. Wybierasz rękojeść w dłoni, albo ostrze w brzuchu. Decydujesz w ułamku sekundy. I raz na zawsze. Ręce, ewentualnie, umyjesz potem. Z krwi.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 01 kwietnia 2020
Jarosław Grzędowicz "Pan Lodowego Ogrodu. Księga II" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Pan Lodowego Ogrodu. Księga II
Audiobook
Czyta Jacek Rozenek
29,90  21,83 
Książka należy do serii
«Pan Lodowego Ogrodu»
Pan Lodowego Ogrodu. Księga I
Pan Lodowego Ogrodu. Księga II
Pan Lodowego Ogrodu. Księga IV
-5%
Teofil Zaleś
01 czerwca

Wspaniała, obfitująca w niespotykane postacie i wydarzenia książka! Wciągająca na maksa! Każde zdanie jest przemyślane i dopracowane. Książka trzymająca w napięciu i zaskakująca. «Pan Lodowego Ogrodu» ma moim zdaniem ogromne szanse wpisać się do kanonu fantastyki światowej. Autor tworzył tę powieść ponad 7 lat (tyle minęło od premiery 1 do 4 tomu), dopracowywał, pieścił, aż wydał na rynek czytelniczy (co tu ukrywać) kawał dobrej, soczystej fantastyki, osadzonej w rozległym, barwnym, bogatym i spójnym uniwersum. Wiem, że nie raz jeszcze wrócę do Midgaardu, by przeżyć z Vuko tę przygodę jeszcze raz, i jeszcze raz, i jeszcze… A tymczasem daję 10/10 i gorąco polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę