Urwane śladyTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

KAŻDEGO DNIA LUDZIE GINĄ BEZ WIEŚCI. WIELU Z NICH NIGDY SIĘ NIE ODNAJDUJE.

Zaginął, wyszła z domu, znaki szczególne, miała na sobie – codziennie widujemy takie ogłoszenia. Zwykle nie zwracamy na nie uwagi, bo przecież nie dotyczą nas. Jednak wystarczy chwila, by nasze spokojne dotąd życie nagle wywróciło się do góry nogami.

Wydawałoby się, że w czasach wszechobecnego monitoringu i smartfonów tropionych przez stacje przekaźnikowe zjawisko zaginięć w ogóle nie ma prawa bytu. A jednak z policyjnych danych wynika, że rocznie znika w Polsce około 20 tys. osób.

To także niewyobrażalna tragedia rodzin, które latami czekają na swoich najbliższych. Bez jakiejkolwiek informacji. Bez nadziei. Pozostawione same sobie. Niestety, sporo zaniedbań ma na swoim koncie policja, która często bagatelizuje problem.

Najważniejszy jest tu czas. Nikt bowiem nie ginie bez śladu. Ślady są zawsze, tylko czasami gwałtownie się urywają…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 30 grudnia 2020
  • Rozmiar: 270 str. 14 ilustracji
Janusz Szostak "Urwane ślady" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Śledztwa Szostaka»
Byłam dziewczyną mafii
Co się stało z Iwoną Wieczorek
Komando śmierci
-5%
Monika Kmieć
24 marca

Warto! Dużo ciekawych wątków, szybko się czyta i bardzo wciąga, można dowiedzieć się ciekawych faktów dotyczących różnych spraw, które nie były udostępniane wcześniej. Polecam!

Hanna Obremska
17 lutego

Pozycja obowiązkowa dla wszystkich interesujących się tajemniczymi zaginięciami!!! W tej książce Autor głosi bardzo ważne słowa, mówi on że nie ma zbrodni doskonałej, są tylko niedoskonałe śledztwa. Trudno nie zgodzić się ze zdaniem Pana Szostaka bo większość opisywanych przez niego spraw można było bardzo szybko rozwiązać gdyby nie opieszałość policji i prokuratury. Część z opisywanych zaginięć do dziś pozostaje niewyjaśniona i być może poruszenie ich tematu w książce pomoże w rozwiązaniu tych zagadek. Mega! POLECAM!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę