SłowikTekst

Skazany na bycie gangsterem
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
  • Pobierz:
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Słowik
Słowik
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 76,89  61,51 
Słowik
Audiobook
Czyta Masza Bogucka
4,99 
Szczegóły
Audio
Słowik
Audiobook
Czyta Danuta Stenka
36,90  26,94 
Szczegóły
Opis książki

Andrzej Z. „Słowik”, to legendarna postać polskiego świat przestępczego. Uznawany za najbardziej niebezpiecznego spośród liderów „Pruszkowa”, jednocześnie uchodził za jednego z najbardziej inteligentnych członków tej grupy. Andrzej Z. to skarbnica wiedzy o polskim świecie przestępczym, gdyż był na samym jego szczycie.

To jeden z nielicznych bossów „Pruszkowa”, który nie udzielał jakichkolwiek wypowiedzi dziennikarzom. Zawsze unikał rozgłosu medialnego. Po raz pierwszy zgodził się na szczerą rozmowę z Januszem Szostakiem, która stanowi oś tej książki. O „Słowiku” opowiadają też inni. Ta książka rzuca także nowe światło na wiele niewyjaśnionych przestępstw i zbrodni popełnionych w Polsce w ostatnim dwudziestoleciu.

To prawdziwa historia jednej z najsłynniejszych postaci „Pruszkowa”.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 30 grudnia 2020
  • Rozmiar: 220 str. 15 ilustracji
Janusz Szostak "Słowik" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Słowik
Audiobook
Czyta Danuta Stenka
36,90  26,94 
Słowik
Audiobook
Czyta Masza Bogucka
от 4,99 
Tobiasz Mira
07 lutego

Zawsze bardzo interesował mnie temat mafii, zwłaszcza polskiej. Słowik jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich gangsterów, co na pewno mu nie pomaga. Nie pomaga mu również to ze pół życia spędził za kratkami, z jednym się z nim zgodzę, czytając ostatnio książkę „GAD” uświadomiłem sobie ze nasze państwo posyłając młoda osobę do więzienia gdzie nie ma resocjalizacji robi z niego jeszcze większego bandytę niż był wcześniej. Książkę polecam, przeczytałem w jeden dzień.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę