Cała prawda o planecie KsiAudio

0
Recenzje
Niedostępna w sklepie
Oznacz jako przeczytane
Powiadom mnie po udostępnieniu:
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Propaganda, nadużycia władzy, konspiracja… Nawet jeśli wydarza się na odrębnej planecie, Zajdel pokazuje że tam, gdzie są ludzie, jest także i terror… Co by się działo, gdyby ludzie rzeczywiście chcieli osadzić się na innej planecie? Czy nie wymagałoby to ofiar zanim udałoby się dojść do porozumienia i ustalić nowe prawo i porządek? Być może tak właśnie zdarzyło się na planecie Ksi… ale co wydarzyło się tam naprawdę? Co działo się przez pięćdziesiąt lat, odkąd słuch o wysłanej tam ekspedycji, zaginął?


Komandor Sloth jest już stary, a połowę swojego życia przespał w biostatorze, ale mimo to postanawia rozwiązać tę zagadkę. Jeśli wyruszysz z nim, to może sam dowiesz się, cytując samego autora: „Co zaszło tam, na tajemniczej planecie Ksi, która wydawała się tak dobrze znaną, że ośmielono się wysłać na nią od razu tak wielu ludzi?”.


W tej historii przeszłość i przyszłość spotykają się ze sobą. Wydarzenia sprzed pięćdziesięciu lat sprawiają wrażenie, jakby działy się teraz, a ustrój, wprowadzony za pomocą terroru, zdaje się być niepokojąco znajomy… 


W tym wydaniu mamy okazję poznać dalsze plany Autora co do losów bohaterów na planecie Ksi oraz konspekt drugiej części powieści, która ze względu na śmierć autora, nie została ukończona.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 20 maja 2021
  • ISBN: 9788366817074
  • Lektor: Leszek Filipowicz
  • Wydawca: Aleksandria
Janusz A. Zajdel "Cała prawda o planecie Ksi" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę