PEWNEGO RAZU LATEM - EDYCJA SPECJALNA

Audio
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Z pewnością jest to niezwykła sytuacja, mieć osiemnastoletnią matkę, gdy samemu ma się już dwanaście lat. Ale jeśli jesteś sierotą, a ona twoją ciocią – i jedyną matką, jaką znasz – no cóż, sprawdza się to całkiem dobrze.


Dlatego tak się zaniepokoiłem usłyszawszy, że dziadek i wujek Charlie rozmawiają o znalezieniu odpowiedniego męża dla cioci Lou!


Przecież trzeba było jakoś temu przeciwdziałać. Nie mogłem stać z boku i patrzeć, jak nasza rodzina się rozpada. Dziadek z wujkiem Charliem zadawali sobie wiele trudu, by wydać ciocię Lou za mąż, stąd też i ja musiałem nieźle się napracować, by do tego nie doszło. Ale wtedy zjawił się ten młody duszpasterz i sprawy strasznie się pokomplikowały…


O serii


Akcja dzieje się na amerykańskiej farmie, na po koniec XIX wieku. Josh Jones zdaje sobie sprawę, że jego rodzina nie jest typowa, ale to jedyne życie, jakie kiedykolwiek poznał. Ciocia Lou, dziadek, wujek Charlie i pradziadek - wszyscy ukształtowali młodego mężczyznę, jakim się stał. Ale kiedy dorasta, Josh zaczyna stawiać czoła ważnym pytaniom dotyczącym życia, miłości i wiary.
Trzy miliony książek sprzedanych w serii (na świecie).Janette Oke

Znana kanadyjska autorka ponad 70 książek, między innymi sześciotomowej powieści Głos serca (na jej podstawie nakręcono znany w Polsce serial). W Polsce wydana została także jej bestsellerowa seria: Miłość Przychodzi Łagodnie oraz powieść z czasów biblijnych: Śledztwo Setnika.


Muzyka: Mateusz Mate.O Otremba

Gdy po wysłuchaniu tej niezwykle ciekawej historii zabrałem się do pisania muzyki, chciałem aby dzięki niej czytelnik mógł przenieść się w czasie do Ameryki przełomu XIX i XX wieku. Przepięknie opisane pejzaże, dawne wiejskie i małomiasteczkowe życie opisane w powieści, starałem się również opisać muzycznie korzystając ze stylistyki, która narodziła się właśnie w tamtej czasoprzestrzeni. Poza autorskimi pomysłami wybrałem jedne z najbardziej znanych hymnów kościelnych w Ameryce. Myślę, że są bardzo "stylowe" dla ówczesnej, opisanej w książce społeczności chrześcijańskiej.

Zachęcam do posłuchania tej historiiMate.O - gitara, bouzouki, flet pasterski, instr.perkusyjne

Paweł Wszołek - kontrabas

Paweł Bzim Zarecki - organy


Tytuły w serii #PrawdziwaMilosc


1. Pewnego razu latem

2. Powiew jesieni

3. Zima nie trwa wiecznie

4. Wiosenna pobietnica

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 15 sierpnia 2020
  • ISBN: 978-83-66681-02-6
  • Lektor: Artur Bocheński
  • Redaktor: Małgorzata Wołochowicz
  • Wydawca: Psalm18.pl
Janette Oke "PEWNEGO RAZU LATEM - EDYCJA SPECJALNA" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę