GŁOS SERCA

Audio
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
GŁOS SERCA
E-book
39,99 
Szczegóły
Opis książki

Arcydzieło dla fanów słuchania książek!


Przepięknie nagrany audiobook, czyta Karolina Garlej-Zgorzelska a delikatne ilustracje muzyczne dodał Dominik Dubrowski.


Światowy bestseller, który został zekranizowany jako pełnometrażowy film oraz stał się inspiracją popularnego, również w Polsce, serialu GŁOS SERCA.


Opis książki

W wygodnym życiu na wschodnim wybrzeżu Kanady nic nie przygotowało Elizabeth na wyzwania, jakie czekają osadników na dalekim zachodzie na początku XX wieku.


Elizabeth Thatcher jest młodą, ładną, kulturalną i wykształconą nauczycielką z dobrego domu. Ale kiedy podróżuje na zachód, aby uczyć w wiejskiej szkole u podnóża gór Kanady, jest zupełnie nieprzygotowana na warunki, które napotyka. Mimo to jest zdeterminowana, by odnieść sukces w tym trudnym zadaniu polegającym na dopasowaniu się do miejscowej ludności i kształtowaniu serc oraz umysłów dzieci których uczy.


Jest równie zdeterminowana, aby nie oddawać swojego serca żadnemu z lokalnych mężczyzn. Ale kiedy pozna bohaterskiego funkcjonariusza Kanadyjskiej Królewskiej Policji Konnej, zaczyna zastanawiać się nad swoimi uczuciami.


O Autorce

Janette Oke

Znana kanadyjska autorka ponad 70 książek. W Polsce wydana została także jej bestsellerowa seria: Miłość przychodzi łagodnie, trylogia z czasów biblijnych: Śledztwo setnika, Ukryty płomień i Droga do Damaszku oraz seria pogodnych, rodzinnych powieści rozpoczęta przez tytuł Pewnego razu latem.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 16 marca 2021
  • ISBN: 978-83-66681-09-5
  • Lektor: Karolina Garlej-Zgorzelska
  • Redaktor: Małgorzata Wołochowicz
  • Wydawca: Psalm18.pl
  • Spis treści
Janette Oke "GŁOS SERCA" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
GŁOS SERCA
E-book
39,99 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę