Pandemia

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Pandemia
Pandemia
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 66,90  53,52 
Pandemia
Tekst
Pandemia
E-book
32 
Szczegóły
Pandemia
Audio
Pandemia
Audiobook
Czyta Adam Bauman
34,90 
Szczegóły
Pandemia
Tekst
Pandemia
E-book
39,90 
Szczegóły
Opis książki

Wciągający thriller o przetrwaniu w czasach zarazy

Zmasowany wybuch pandemii nieznanej choroby nie pozostawił ludzkości żadnej nadziei – nie ma na nią szczepionki ani skutecznych lekarstw. Społeczeństwa rozpadają się w chaosie i anarchii, odcięte od prądu i wody. W tych mrocznych czasach każdy może liczyć tylko na siebie.

W konającym mieście resztka ocalałych wegetuje w strachu przed zarazą i jej nosicielami. Anna z rodziną i przyjaciółmi wie, że aby przetrwać, trzeba przejąć inicjatywę. Ucieczka w odległe miejsce z dostępem do świeżej wody i żywności, byle jak najdalej od epicentrum choroby, wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Wybór pada na małą chatkę na wysepce jeziora Wong w Karelii przy granicy z Finlandią. W drodze Anna musi chronić swego syna i uporać się z lękiem przed zarażeniem wirusem.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 05 maja 2020
  • ISBN: 9788381169684
  • Tłumacz: Walentyna Mikołajczyk-Trzecińska
  • Wydawca: Zysk i S-ka
  • Spis treści
Jana Wagner "Pandemia" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Pandemia
Audiobook
Czyta Adam Bauman
34,90 
Izabela Kozminska
02 listopada 2020

"Książka pochłonęła mnie całkowicie, dwa dni zupełnie wystarczył abym ją przeczytała. Rewelacyjny klimat. Przyznam, że na początku główna bohaterka strasznie mnie irytowała, potem już było lepiej. Może ktoś też tak miał? Fabuła w skrócie (baaardzo na czasie): Świat ogarnęła pandemia nieznanej choroby. Wirus nie daje zarażonym większych szans. Zdrowi zastanawiają się, czy oni również podzielą losy tych, którzy już umarli. Wirus zajmuje kolejne duże miasta, odcinając ich mieszkańców. Kwarantanna objęła także Moskwę, a choroba zabrała matkę Anny. Czy kobiecie uda się przetrwać?

Świetnia opowieść o ludziach postawionych w niezwykle trudnej sytuacji. Czyta się rewelacyjnie, polecam!"

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę