Podstawy pisania przekonujących tekstów

Tekst
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Jeśli potrafisz napisać tekst sprzedażowy, zawsze będziesz poszukiwany przez pracodawców lub zleceniodawców. Daje to przyzwoite pieniądze, więcej czasu dla siebie i rodziny, a nawet możliwość pracy (zarabiania pieniędzy) z dowolnego miejsca na ziemi, gdzie tylko dostępne jest połączenie z internetem.

Autor Podstaw pisania przekonujących tekstów wymienia główne korzyści płynące z przeczytania jego publikacji:

• zgłębisz tajemnice świata „skutecznego copywritingu”;

• z łatwością stworzysz treść: aukcji i strony internetowej, oferty sprzedażowej, firmowego bloga, katalogu prezentującego przedsiębiorstwo, ulotki reklamowej oraz politycznej;

• nauczysz się umiejętnie wykorzystywać słowa do przekonywania czytelnika o swoich racjach; szybko odkryjesz, jak bardzo przydają się one w życiu osobistym

i zawodowym;

• zyskasz gwarancję własnego rozwoju i satysfakcję z wykonywanej pracy, zdobędziesz wiedzę, którą będziesz mógł błyskawicznie wykorzystać do zarabiania pieniędzy… dużych pieniędzy.

Jeśli zaczynasz przygodę z pisaniem, to tutaj znajdziesz podstawy, których próżno szukać

u innych autorów. Ta książka to proste i rzeczowe porady , dzięki którym każdy zacznie pisać teksty lepsze i skuteczniejsze niż do tej pory.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 19 sierpnia 2020
Jakub Sosnowski "Podstawy pisania przekonujących tekstów" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę