Bez resztek. Kuchnia zero waste, czyli nie wyrzucaj pieniędzy i jedzeniaTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Czy wiesz, że wyrzucamy 30% naszych zakupów spożywczych?


 Najwięcej marnujemy pieczywa, wędlin, owoców, warzyw, nabiału. Jest jednak sposób, żeby temu przeciwdziałać! Kuchnia zero waste!


 Przyjrzyj się temu, co twoim zdaniem nie nadaje się do zjedzenia, i przekonaj się, jak zdrowo i naprawdę pysznie możesz to wykorzystać w kuchni.


 Wykorzystaj, nie marnuj!


 Gotowanie zero waste to smaczne jedzenie, oszczędność, ekologia i brak wyrzutów sumienia! Bo wyrzucanie jedzenia to nie tylko problem etyczny, ale również strata pieniędzy.


 Zupa dyniowa zagęszczana czerstwym chlebem. Pizza ze spodem z gniecionych ziemniaków. Omlet z resztkami warzyw. Jagna Niedzielska, szefowa kuchni i doradca kulinarny, odpowiada na pytania, jak robić zakupy, jak przechowywać żywność, jak gotować z resztek, a co rzeczywiście należy wyrzucić. Kuchnia zero waste to nie tylko gotowanie, ale sposób na życie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 14 marca 2019
Jagna Niedzielska "Bez resztek. Kuchnia zero waste, czyli nie wyrzucaj pieniędzy i jedzenia" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Najlepsza recenzja
H
20 kwietnia, 10:01Hilary Lenda

Idea «zero waste» jest dla mnie ważna od zawsze, nie tylko w kuchni. Wolę coś naprawić niż kupić nowe, nie marnować nie tylko jedzenia ale wszystkich przedmiotów wokół, które mogą jeszcze się przydać. Dlatego po książkę Jagny Niedzielskiej sięgnęłam z wielką chęcią, bowiem wiedziałam, że jej tematyka współgra z moim stylem życia. Bardzo się cieszę, że wpadła w moje ręce i wzbogaciła moją wiedzę o mnóstwo nowych przepisów z resztek. Na pewno przygotuje niejeden z nich. Gorąco polecam ten poradnik.

0Udostępnij:
Napisz recenzję
Napisz recenzję
Zamieść interesującą recenzję
składającą się przynajmniej ze 120 znaków